загрузка...

Фільм Я, Робот (2004)

I, Robot
Постер до фільму Я, Робот (2004)
Події фільму «Я, Робот» розвиваються у недалекому альтернативному майбутньому. Глядач зможе дивитися онлайн на новий розвиток людства завдяки механічним технологіям. Уже довгі роки роботи рахуються найкращими друзями кожного члена суспільства. Страх перед цими схожими на людей винаходами пройшов і тільки головний герой далі не довіряє чим бездушним істотам. Дел Спунер поліцейський який в своїй практиці уже зустрічався з прикрим випадком, де саме робот був винен у смерті людини. Здавалося, що він один лишився з недовірою до корпорації US Robotics, що випускає механізми для різних цілей. Через деякий час Спуна викликають по справі у головний офіс цієї компанії. Провідний майстер і винахідник усе справи Альфред Леннинг закінчив життя самогубством. Перед своїм стрибком у вікно він лишив повідомлення спеціально для Дела. Поліцейський починає власне розслідування і починає розкопувати дивні факти. Голова організації дав йому певний доступ і тепер Спун зрозумів, чого боявся винахідник. Виявляється, що компанія недарма нікого не допускає у свій штат, адже їм є що приховувати. Тепер головний герой повинен швидко приймати рішення, інакше катастрофи не уникнути. Варто скачати торрент, щоб подивитися на подальший розвиток історії.

Інформація про фільм Я, Робот (2004)

Рік: 2004
Країна: США, Німеччина
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Алекс Пройас
Основні актори: Уілл-Сміт Бріджет Мойнехен / Bridget Moynahan, Алан Тудик / Alan Tudyk, Чі МакБрайд / Chi McBride, Джеймс Кромуелл / James Cromwell, Шиа ЛаБеф / Shia LaBeouf, Брюс Грінвуд / Bruce Greenwood, Адріан Рікард / Adrian Ricard, Джеррі Вассерман / Jerry Wasserman, Фіона Хоган / Fiona Hogan, Пітер Шинкода / Peter Shinkoda

Фільм Я, Робот (2004) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+9 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам