загрузка...

Фільм Як приборкати дракона 2 (2014)

How to Train Your Dragon 2
Постер до фільму Як приборкати дракона 2 (2014)

Глядачі, що вирішили дивитися онлайн стрічку «Як приборкати дракона 2» матимуть змогу побачити справжній важкий шлях головного героя до своїх мрій. Хлопець на ім’я Ітен в попередній частині зумів першим подружитися з драконом, а надалі разом з другом примирив дві раси. Вони довгі століття воювали між собою, однак на цьому можна ставити крапку. Цього разу пригоди виростають в масштабі. Так як вікінги не можуть жити без війни, вони стараються найти собі нових суперників. Світ не обмежується лише одним островом у Північних землях.

На цей раз вони будуть робити висадку на материк і дракони також стануть учасниками цієї кампанії. В цей час Ітен поставив перед собою нове завдання – стати вождем клану. Раніше слабкого хлопця ніхто і не помічав.

Тепер він поважна людина, лишилось лише ще раз довести свою корисність всьому племені. Саме для цього герою потрібно знайти нових суперників, щоб показати дух перемоги своєму народові. Однак все виявилося складніше ніж Ітен уявляв у своїх фантазіях. Невідомі землі зустріли відважних бійців великою кількістю небезпек. Чи зможе хлопець пройти всі перешкоди і стати вождем, можна буде дізнатися після перегляду.

Інформація про фільм Як приборкати дракона 2 (2014)

Рік: 2014
Країна: США
Кіностудія: DreamWorks-SKG
Режисер: Дін ДеБлуа / Dean DeBlois
Основні актори: Джей Барушель / Jay Baruchel, Кейт Бланшет / Cate Blanchett, Джерард Батлер / Gerard Butler, Крейґ Ферґюсон / Craig Ferguson, Амеріка Феррера / America Ferrera, Джона Гіл / Jonah Hill, Крістофер Мінц-Плассе / Christopher Mintz-Plasse, ТіДжей Міллер / T.J. Miller, Крістен Віґ / Kristen Wiig, Джимон Хонсу / Djimon Hounsou

Фільм Як приборкати дракона 2 (2014) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+6 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам