загрузка...

Фільм Європа (2013)

Europa Report
Постер до фільму Європа (2013)

Таємничий безкрайній космос завжди цікавив людство, яке з роками все більше і більше спрямовує в нього свій погляд, винаходячи нові механізми для здійснення польотів на віддалені планети, де, можливо, є життя. У сюжеті фантастичного трилера "Європа" вчені виявили на поверхні одного з супутників Юпітера крижаний покрив, під яким знаходиться вода, а значить, можливе існування життя.

З метою перевірки на четвертий супутник Юпітера під назвою "Європа" вирушає науково-дослідницька експедиція, що складається з міжнародних вчених-астронавтів. Дана експедиція несе величезне значення для жителів Землі, адже вона нарешті дасть відповідь на питання, що мучить питання про те, чи одні ми у Всесвіті. Але навіть тривала, ретельна підготовка перед польотом не дає гарантії, що все пройде успішно.

Інформація про фільм Європа (2013)

Рік: 2013
Країна: США
Кіностудія: Wayfare Entertainment, Misher Films, Start Motion Pictures
Режисер: Себастьян Кордеро
Основні актори: Шарлто Коплі, Крістіан Камарґо / Christian Camargo, Анамарія Марінка / Anamaria Marinca, Мікаел Нюквіст / Michael Nyqvist, Деніел Ву / Daniel Wu, Кароліна Видра / Karolina Wydra, Ембет Девідц / Embeth Davidtz, Ісайя Вітлок мол. / Isiah Whitlock Jr., Ден Фоґлер / Dan Fogler

Фільм Європа (2013) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+6 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам