загрузка...

Фільм Загін самогубців (2016)

Suicide Squad
Постер до фільму Загін самогубців (2016)

На початку фільму жінка на ім'я Аманда Уоллер представляє вищим урядовим чинам США свій проект під назвою «Загін Ікс». Супермена більше немає і країна потребує нових сепергероїв. Ними вона пропонує зробити найзапекліших злочинців сучасності. Її команда лиходіїв складається з божевільної подружки Джокера - Харлі Квінн, елітного кілера Дедшота, колишнього гангстера Ель Діабло, вправного злодія Капітана Бумеранга, людини-ящірки Крока і найманця Сліпкнота. Також у неї під ковпаком Чародійка - відьма, що вселилася в тіло археолога Джун Мун. Аманда володіє серцем відьми і тому Чародійка виконує будь-який її наказ. У Джун Мун закоханий найкращий солдат армії США - Рік Флаг. Його Аманда планує використовувати як командира для свого загону. В якості особистого охоронця Ріка виступає Катана, японка, що володіє магічним мечем.

Одного разу Чародійка вивільняє свого брата, який починає вбивати людей в метро. Щоб його зупинити Аманда посилає туди Чародійку і Ріка, але відьма втікає і живиться енергією брата, щоб Уоллер не змогла вбити її на відстані. В результаті метро перетворюється в зону бойових дій. Армія США не може впоратися з Чародійкою і її братом. Саме час для того, щоб вперше використовувати загін Ікс. Для страховки всім злочинцям імплантують в шию бомби, які дозволять Аманді і Ріку контролювати їх поведінку. Також їх екіпірують і на вертольоті доставляють в мідвей-сіті. Рік повідомляє загону, що їх завданням є порятунок дуже важливої людини, яка застрягла в місті, яке захопили терористи.

Вертоліт з загоном збивають, але команді Ріка вдається вижити. Однак тепер їм доводиться продовжити свій шлях пішки. Капітан Бумеранг переконує Сліпкнота, що бомби в їх тілі це лише фікція і той намагається втекти. Рік натискає кнопку на своєму смартфоні і Сліпкнот вмирає у всіх на очах. У напівзруйнованому місті загін зустрічається з невідомими істотами, колишніми людьми, яких Чародійка перетворила в своїх безстрашних солдатів. В результаті їм вдається дістатися до будівлі, в якій знаходиться їх мета.

Поки загін Ікс пробивався через монстрів на самий верх будівлі, Джокер готував втечу для своєї коханої Харлі. Він пробився до вченого, який відповідав за установку бомб і відключив бомбу Харлі. Тим часом загін дізнався, що вони рятували Аманду Уоллер. Вийшовши на дах, вони чекали на вертоліт для евакуації, але виявилося, що він був захоплений Джокером. Харлі відлітає разом з Джокером, але їх вертоліт збивають. Джокер гине, а Харлі вдається зістрибнути на дах будівлі. За Амандою прилітає новий вертоліт, який збиває Чародійка. Аманді вдається вижити, але її захоплюють в полон. Чародійка отримує своє серце і тепер вона може закінчити створення своєї машини для знищення всього людства.

Загону Ікс доводиться продовжити свою місію. Вони добираються до місця, де Чародійка разом зі своїм братом будують машину смерті і нападають на них. Спочатку їм доводиться розправитися з братом. Щоб його вбити, своїм життям пожертвував Ель Діабло. Харлі обманом вдається наблизитися до Чародійки і вирвати у неї серце. Крок кидає вибухівку в майже завершену машину смерті і Дедшот влучним пострілом її підриває. Рік бере серце Чарівниці і розчавлює його, думаючи, що при цьому вбиває і Джун. Однак після смерті відьми Джун оживає.

До загону виходить жива Аманда. За цю місію вона прощає всім по 10 років ув'язнення і виконує їх незначні прохання. Наприклад, Дедшоту дозволяють бачитися з дочкою, Харлі ставлять в камеру кавоварку, а Кроку дістається телевізор. В кінці фільму Джокер проривається до в'язниці і бачиться з Харлі. У сцені після титрів Аманда в обмін на захист надає Брюсу Уейну секретні урядові дані про людей-мутантів.

Інформація про фільм Загін самогубців (2016)

Рік: 2016
Країна: США, Канада
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Девід Ейр
Основні актори: Марго-Роббі, Уілл-Сміт, Джаред-Лето Кара Делевінь, Джей Кортні, Джоел Кіннаман, Джей Ернандес, Адевале Акіннуойе-Аґбадже, Карен Фукугара, Віола Девіс

Фільм Загін самогубців (2016) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+84 -17 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам