загрузка...

Фільм Залізна людина (2008)

Iron Man
Постер до фільму Залізна людина (2008)

Мілліардер Тоні Старк живе безтурботним життям. Його компанія Старк Індастріс продає для американської армії озброєння. Тоні відправляється в Авганістан, щоб представити свої нові напрацювання. Але по дорозі його кортедж підривають Тоні важко поранений.

Коли Тоні Старк прокинувся виявилось що його викрала терористична організація Десять кілець. А цого серце дещо модернізоване. В цьому заслуга викраденого вченого Хо Інсен. Разом вони повинні змайструвати ракету Ієрихон, що є розробкою Тоні. Але замість цього вони роблять обладунки із двигуном на холодному ядерному синтезі.

Тоні втікає від терористів. Вдома починає власне розслідування. Підозри падають на управляючого Старк Індастріс Обайде Стена. Тоні продовжує розробку обладунків. Одягнувшись в обладунки залізної людини летить в Афганістан та знищує терористів.

Не обійшлося і без кохання скачати торрент. Головний герой закохується в свою помічницю Пеппер, яку до цього часу не помічав.

Тим часом стає відомо, що саме Обайде стояв за викраденням Тоні та посталяє терористам зброю. Саме він змістив Тоні з Ради директорів компанії. Але Обайді теж був до вподоби прототип таких обладунків і в фінальній битві обидва Обайда та Тоні бється один з одним в образах залізних обладунках. Звісно Залізна людина дивитись он лайнТоні перемагає.

Інформація про фільм Залізна людина (2008)

Рік: 2008
Країна: США
Кіностудія: Paramount-Pictures Trinacra Films
Режисер: Джон Фавро
Основні актори: Роберт-Дауні-Молодший, Джефф-Бріджес Гвінет Пелтроу, Терренс Ховард Дешон, Леслі Бібб, Шон Тоуб, Фаран Таїр, Сайед Бадрея, Білл Смітровіч, Кларк Ґреґґ

Фільм Залізна людина (2008) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам