загрузка...

Фільм Земля майбутнього: Світ за межами (2015)

Tomorrowland
Постер до фільму Земля майбутнього: Світ за межами (2015)

Кожному з нас рано чи пізно приходило в голову залишити все і вирушити назустріч чомусь незвіданому і хвилюючому уяву, опинитися несказанно далеко від оселі і вибитися зі звичної реальності. Молода Кейсі Ньютон, так само як і всі підлітки, була зв'язана похмурим повсякденним життям. У поліцейській дільниці, в один прекрасний день, коли їй віддавали конфісковані під час арешту майна, Кейсі раптово отримала можливість покінчити з рутиною і на віки вічні внести зміни в своє життя.

Але випадковим чином їй в руки потрапив загадковий предмет невідомого походження - звичайний значок, який при тілесному контакті перетягнув Кейсі в іншу, сонячну і захоплюючу реальність, іменовану «Землею Майбутнього».

Бажаючи відкрити для себе таємницю Землі Майбутнього, де можливо в буквальному сенсі цього слова, все, згуртувалась з Френком - винахідником і колишнім вундеркіндом, який теж чув про іншу реальність і при нагоді часто там бував. Попереду у Кейсі і Френка захопливі пригоди в обох відомих їм реальностях і відшукування відповідей на незліченні питання, що пробуджує саме існування Землі Майбутнього.

Інформація про фільм Земля майбутнього: Світ за межами (2015)

Рік: 2015
Країна: США, Іспанія
Кіностудія: Walt-Disney-Pictures
Режисер: Бред Берд
Основні актори: Джордж-Клуні, Хю-Лорі Брітт Робертсон, Реффіл Кессіді, Тім МакҐроу, Кетрін Ган, Кіґен-Майкл Кі, Крістофер Бавер, Томас Робінсон, Пірс Ґенон

Фільм Земля майбутнього: Світ за межами (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам