загрузка...

Фільм Життя прекрасне (2011)

50/50
Постер до фільму Життя прекрасне (2011)

Прониклива трагікомедія з відомими голлівудськими акторами в головних ролях: (Джозефом Гордоном-Левіттом «Початок», «Темний лицар: Відродження легенди») і Сетом Рогеном («Суперперці», «Хулігани і ботани»). У своїй роботі американський режисер, сценарист і продюсер Джонатан Левін («Раш», «Божевілля») взяв за основу велику мудрість життя: «Якщо ви не можете змінити ситуацію, ви повинні змінити своє ставлення до неї». Творець картини застосував цей універсальний принцип навіть, здавалося б, до абсолютно патової ситуації. Світ молодого успішного журналіста Адама (Джозеф Гордон-Левітт) змінюється відразу.

Страшний діагноз і рівна ймовірність вижити або вмерти змушує його повністю переосмислити своє минуле і сьогодення. Чоловікові треба буде пройти через всі етапи переживання хвороби: шок, заперечення, опір і, нарешті, прийняття. З підтримкою і допомогою кращого друга, Адам намагається пристосуватися до нового життя, раз у раз потрапляючи в курйозні ситуації. Дивіться онлайн в нашому інтернет-кінотеатрі зворушливу і проникливу драму «Життя прекрасне» про кохання, щастя і вічні цінності. Приємного перегляду!

Інформація про фільм Життя прекрасне (2011)

Рік: 2011
Країна: США
Кіностудія: Summit-Entertainment
Режисер: Джонатан Левін
Основні актори: Джозеф-Гордон-Левіт Сет Роген, Анна Кендрік, Брайс Даллас Ховард, Анжеліка Х'юстон, Серж Уд, Ендрю Ейрлі, Метт Фрюер, Філіп Бейкер Холл, Донна Ямамото

Фільм Життя прекрасне (2011) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+6 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам