загрузка...

Фільм Знахар (1992)

Medicine Man
Постер до фільму Знахар (1992)

Талановитий вчений все життя шукає лікарство проти раку (його грає Шон Коннері). На цей раз його посилають в Бразилію, щоб перевірити одну гіпотезу. Але він через деякий час пропадає та не виходить на зв'язок. На його пошуки відправляють свого представника. Милу та войовничу дівчину. Вона повинна знайти вченого та передати компанії всі його напрацювання.

Дівчина знаходить знахаря дивитись он лайн в селищі місцевих аборигенів. Вона дуже агресивно проти нього налаштована. Але Вчений відкриває їй очі на реальні справи компанії, показує всі свої напрацювання. Виявляється, така вакцини потрібна фармацевтичній компанії лише заради власного збагаченні та ще й тут замішані міжнародні злочинні синдикати, що нещадно та незаконно вирубують джунглі. Герої боряться з дикою природою за виживання, боряться зв злочинцями. Усіма силами стараються знайти вихід із такої халепи. Як припинити вирубку дерев та запустити вакцину від раку?

Між героями виникають романтичні почуття. Чому би й не закохатись у вченого із зовнішністю Шона Коннері скачати торрент. Тим паче, що злочинці ні перед чим не зупиняться. Вони повністю спалюють селище, де жили герої разом з усіма напрацюваннями вченого. Як тепер бути головним героям?

Інформація про фільм Знахар (1992)

Рік: 1992
Країна: США
Кіностудія: Cinergi Pictures Entertainment
Режисер: Джон МакТірнан
Основні актори: Шон-Коннері Лоррейн Бракко , Жозе Вілкер, Родольфо Де Александр, Елиас Монтейру Да Сілва, Анджело Барра Морейра, Хосе Лават

Фільм Знахар (1992) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам