загрузка...

Фільм Зоряні війни: Епізод VI - Повернення Джедая (1983)

Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi
Постер до фільму Зоряні війни: Епізод VI - Повернення Джедая (1983)

Люк та Лея на Татуїні. У них є план як повернути Хана Соло, який заморожений у кріоплівці просто прикрашає кімнтату Джабби Гатта. Їм це вдалося наполовину. Хана вони розморозили, але їх всіх схопили та везуть на обід до гіганстького червяка Сарлака. Але друзям вдається виплутатися з цієї халепи. Зібравшись всі разом, вони летять на базу повстанців.

Як їм стає відомо, Галактична Імперія розпочала будівництво нової Зірки Смерті, яка на багато потужніше, чим та, що вини знищила. Приймається рішення, що Люк, Лея, Хан, Чубакка та їхні незмінні помічники СіЗіПіО та Р2Д2 проберуться на плануту Ендора, супутником якої є зірка смерті. Вони повинні знищити основний щит Зірки Смерті

Люк ще пам’ятає, що йому потрібно закінчити навчання, тому він перед завданням прилітає до свого вчителя Йоди. Але той повідомляє йому, що він готовий, але повинен вбити Дарта Вейдера, з чим Люк категорично не згоден.

Друзі летять На Ендору, де їх захватили в полон місцеві жителі – малі ведмежата. Люку вдається з ними потоваришувати, тим паче ведмежата прийняли СіЗіПіО за бога.

В цей час Люк здається імперії та його приводить до Дарта Вейдера з надією повернути його на світлий бік сили. Вейдер приводить Люка до Імператора. Люк та Вейдер починають битися. В цей час він дізнається, що щит не відключать, так як на Ендорі його друзів чекає пастка, флот Альянсу повстанців майже розбитий. Люк піддається гніву та відрізає руку Вейдеру. Імператор задоволений. Він просить Люка завершити справу, вбити батька і зайняти його місце. Але Люк категорично йому відмовляє, акцентуючи увагу на тому, що він джедай. Імператор в гніві випускає на Люка Блискавку Сили та повільно вбиває його. Вейдер, не бажаючи бачити смерті свого сина пробирається Через Блискавки та скидує імператора в шахту до реактора.

В цей час на Ендорі Хану та Леї вдалося відключити силове поле. Лендо Калрізію, один із командуючих постання пролітає на Тисячолітньому Соколі в шахту зірки смерті та підриває його.

Люку вдалося вчасно покинути Зірку Смерті, хоч його батько помер у нього на руках.

Закінчується історія великим гулянням на Ендорі.

Інформація про фільм Зоряні війни: Епізод VI - Повернення Джедая (1983)

Рік: 1983
Країна: США
Кіностудія: Lucasfilm
Режисер: Джордж Лукас
Основні актори: Гарісон-Форд Марк Хемілл, Кері Фішер, Біллі Ді Уїльямс, Пітер Мейхью, Йан Макдайармід

Фільм Зоряні війни: Епізод VI - Повернення Джедая (1983) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам