Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

«V» означає Вендетта (2005)

V for Vendetta
360p Постер до фільму «V» означає Вендетта (2005)

Дивитись онлайн українською «V» означає Вендетта (2005)

Уявіть собі альтернативне майбутнє. Події відбуваються в охопленій диктатурою Англії. Тут всім заправляє тиранія і деспотизм на чолі з канцлером Сатлер. Всевладдя і комендантська година - це лише мала частина бід страждаючого народу. Але не всі герої зникли. Одного разу з'являється таємничий борець за справедливість V, який бажає повалити диктатуру держави. Він рятує від арешту молоду жінку, яка стає його співучасницею. Але до чого приведе їх рішення піти проти всіх і оголосити війну тоталітарному режиму?

Фільм починається з арешту і страти Гая Фокса - терориста і ініціатора змови. Самі події відбуваються в альтернативному майбутньому, коли США вже не має такої влади над світом, як раніше. Найсуворіші закони, небезпечний вірус, від якого страждає населення, тоталітарний режим і деспотизм провокують появу борця за справедливість, що ховає обличчя за маскою свого кумира і називає себе «V».

Одного разу 4-го листопада чоловік рятує співробітницю британського телебачення - Іві Хеммонд. Через кілька хвилин настає новий день і пара стає свідками вибуху будівлі центрального кримінального суду. Незабаром по телебаченню кажуть, що це був всього лише аварійний знос будівлі, але в цей час ефір захоплює герой і розповідає, що рівно через рік така ж доля чекає Парламент.

Чоловік приводить дівчину в Галерею тіней, де він проживає і пропонує їй залишитися до наступного 5-го листопада, але Іві відмовляється. Вона хоче допомогти, але незабаром тікає до свого начальника Гордона Дітріха. Вона розповідає йому все, а він показує колекцію заборонених предметів мистецтва. Коли він вносить зміни в телепрограму, його заарештовують, а дівчину б'ють і проводять допит. Пізніше виявляється, що це було справою рук Гая Фокса, а сама вона перебувала в Галереї.

Через якийсь час героїня розуміє, що V допоміг їй позбутися внутрішнього страху. Вона погоджується допомогти герою 5-го листопада. Він показує їй вагон потяга, наповнений вибухівкою, а сам йде на розправу з головним канцлером Сатлером та його помічником. Убивши їх, він отримує поранення і незабаром помирає на руках у дівчини. Щоб закінчити справу Гая Фокса, Іві запускає потяг, щоб підірвати Парламент і дати країні можливість почати все заново.

Показати деталі фільму

Фільм «V» означає Вендетта (2005) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.2/10 (871,631 голосів)
Рейтинг: 6.7/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам