Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

88 хвилин (2007)

88 minutes
360p Постер до фільму 88 хвилин (2007)

Дивитись онлайн українською 88 хвилин (2007)

Ви коли-небудь бачили фільм про вбивство майже півтори години? Жертву,до речі, повідомили… Вражаючий американський трилер з елментами драми, на жаль, офіційно в Україні не продемонстрували. Але дивитись онлайн чи скачати торрент на стрічку «88 хвилин / 88 minutes (2007)» Ви можете у нас на сайті клікнувши на посилання. За задумом сценаристів головний герой стічки Джек Грем - відомий та поважний професор у коледжі.

Чоловік давно співпрацює з ФБР, адже розуміється на психології. Це допомагає йому складати психологічні портрети злочинців. Втім, після того як професор Грем допоміг правоохоронцям арештувати небезпечного злочинця, його чекала несподіванка. Правопорушнику винесли вирок у формі страти, а професору за годину до приведення вироку в дію повідомили про власну смерть. Джеку Грему залишилось жити 88 хвилин і щоб врятувати своє життя потрібно ну дуже постаратися.

Реальність загрози та точність анонімної загрози визначити нереально. Але, кмітливий вчений звузив коло підозрюваних до студента, коханки та злочинця, якого він засудив. Яким буде результат пошуку та чи встигне Джек Грем за 88 хвилин врятувати собі життя – дивіться онлайн. Дивитись онлайн фільм «88 хвилин / 88 minutes» можна на нашому сайті або ж скачати торрент і оцінити шедевр кінематографу онфлайн.

Показати деталі фільму

Фільм 88 хвилин (2007) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.9/10 (68,823 голосів)
Рейтинг: 3/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам