Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Абатуар. Лабіринт страху (2016)

Abattoir
480p Постер до фільму Абатуар. Лабіринт страху (2016)

Дивитись онлайн українською Абатуар. Лабіринт страху (2016)

Режисер Даррен Лінн Боусман ( «Пила», «Генетична опера») представляє містичний трилер по створеній ним серії хоррор-коміксів про всесвіт Абатуар. Якийсь пан подорожує по країні і купує будинки, що зберігають секрети злочинів і нещасних випадків з фатальним закінченням. Хто він і що ним керує? Пошуком відповідей на ці питання починає займатися журналістка Джулія, яка займається розслідуванням загадкового і цинічного вбивства родини своєї сестри. Розслідування ускладнене тим, що місця злочину більше не існує фізично: ця кімната, всупереч всім законам, просто-напросто зникла.

Джулія з'ясовує, що будинок з цією кімнатою колись купив чоловік на ім'я Джеремайя Крон і відправляється на його пошуки. В цей час в дикій глушині з'являється потворна і страшна споруда з нескінченним коридором та кімнатами, в яких відбувалися страшні події... Заради пам'яті про свою мертву сестру Джулії доведеться подолати невимовний жах і пройти цей коридор повністю.

Показати деталі фільму

Фільм Абатуар. Лабіринт страху (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 4.4/10 (2,991 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам