Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Аватар (2009)

Avatar
HD 1080p Постер до фільму Аватар (2009)

Дивитись онлайн українською Аватар (2009)

Ні для кого не є секретом, що на нашій планеті запаси більшості найважливіших ресурсів не є безмежними, і люди у найближчому майбутньому, знайшовши можливість подорожувати до інших планет, будуть намагатися використати їх в якості сировинних баз. Ви можете скачати торрент та подивитися, до чого призвела бездумність та бездушність людей, що відкрили дивовижну планету, названу Пандорою, на якій є унікальний мінерал, здатний вирішити усі проблеми з сировиною для землян.

Мешканцями тієї планети є чудернацькі істоти – аватари, які зовсім не в захваті від планів людей стосовно видобування на Пандорі корисних копалин. Вчені вирішили, що для спокійного ведення своєї діяльності необхідно в першу чергу краще вивчити місцеве населення. Для цього вони штучно винайшли істот з генами аватарів та людей, управління якими здійснювали люди, чиї гени використовувалися при створенні. Як усе це відбувалося ви можете дивитись онлайн на нашому сайті.

Внаслідок нещасного випадку один з учених, що приймав участь в експерименті, загинув, через що уся операція виявилася під загрозою. Але врятувати ситуацію все ж таки вдалося завдяки допомозі брата-близнюка загиблого вченого.

Показати деталі фільму

Фільм Аватар (2009) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.8/10 (979,765 голосів)
Рейтинг: 8.1/10 - 7 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам