Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Бабай (2014)

Бабай
Видалено! Постер до фільму Бабай (2014)

Дивитись онлайн українською Бабай (2014)

У світі з'явилося унікальне магічне яйце, яке здатне виконувати найнеймовірніші бажання. Безумовно, кожен тепер захоче його отримати, тому воно перебуває у великій небезпеці. На нього оголошено полювання, і усі найжахливіші створіння з кошмарів кожної дитини будуть змагатися за право ним заволодіти. Ви будете дивитись онлайн за тим, хто ж все-таки переможе: Чорт, Вій, Відьма, чи, можливо, той, про кого не можна говорити вголос, той, одна згадка про кого змушувала здригатися малечу, той, кого бояться навіть дорослі, - Бабай? Кожен з цих потворних героїв зробить усе, щоб досягнути своєї мети.

Але невже ніхто не стане їм на заваді? Невже ніхто не спробує зупинити їх і перешкодити захопленню не тільки магічного яйця, але й усього казкового світу? Щоб дізнатися це, необхідно просто скачати торрент та самому переглянуті цей захоплюючий мультфільм.

На вас чекає безліч захоплюючих пригод та яскравих змагань, що стануть справжньою прикрасою цього фільму. Але, незважаючи на всі старання та зусилля казкових антигероїв, просто так заволодіти магічним яйцем нікому з них не вдасться. Це яйце виявилося міцним горішком, і дістатися до нього зможе лише найбільш спритний, сміливий та винахідливий.

Показати деталі фільму

Фільм Бабай (2014) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: /10 (0 голосів)
Рейтинг: 4/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)
Видалено на прохання правовласника через порушення авторських прав.
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам