Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Байкери (2003)

Biker Boyz
480p Постер до фільму Байкери (2003)

Дивитись онлайн українською Байкери (2003)

«Виживає найшвидший», говорить девіз захоплюючого американського фільму. Не важко зрозуміти, що все тут зав'язано на швидкості, адже в назві недвозначна підказка. Головні герої драматичного бойовика - байкери, члени легального мотоклубу, який очолює Мануель Ґелловей. Це цілком реальна людина, яка була дуже відомим в Каліфорнії мотогонщиком. Більшість інших мотоциклістів знали його як Короля Калі, нестримного байкера, якому не знайома поразка на гонках.

Основні події розвиваються в той момент, коли Короля викликає на гоночну дуель Кід - молодий хлопець, батько якого раніше працював у Мануеля механіком. Батько хлопця загинув і Кід вважає Мануеля винним в цій смерті. Він хоче обігнати ненависного гонщика на трасі, отримавши тим самим його статус «короля доріг». Ось тільки щоб змагатися з найкращим, герою доведеться організувати власний байкер-клуб. Чи впорається Кід з усіма труднощами?

Показати деталі фільму

Фільм Байкери (2003) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 4.6/10 (11,263 голосів)
Рейтинг: 7/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам