Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Барбі: Перлинна Принцеса (2014)

Barbie: The Pearl Princess
HD 720p Постер до фільму Барбі: Перлинна Принцеса (2014)

Дивитись онлайн українською Барбі: Перлинна Принцеса (2014)

Головна героїня цього казкового мультфільму – чарівна принцеса на ім'я Торі, яка проживає у надзвичайно великому та по-справжньому розкішному замку. Кожен, хто буде дивитись онлайн цей анімаційний фільм навряд чи відмовився б від такого життя.

Дійсно, чого ще може бажати молода особа, у якої попереду безхмарне майбутнє. Але Торі має власний погляд на те, що таке справжнє щастя. Їй набридло займатися монаршими справами, відвідувати нудні заняття та зібрання усіляких знатних осіб. Не так вона хотіла б прожити своє життя.

Кумиром молодої принцеси є зірка поп-сцени на ім'я Кіра, яка постійно їздить на гастролі, збирає величезні концертні зали, дає інтерв'ю та роздає автографи своїм численним фанатам. Ви можете скачати торрент та на власні очі побачити, як живе справжня казкова зірка.

Торі навіть не здогадується, наскільки втомилася від своєї популярності Кіра, яка з радістю проміняла свої концерти на розмірене життя принцеси. Якось обидві дівчини зовсім випадково опинились одночасно в одній чарівній крамниці, і за примхою долі вони помінялися місцями. Такий перебіг подій спершу прийшовся їм до душі, але невдовзі вони все ж таки зрозуміли, що набагато краще, коли кожен перебуває на відведеному йому долею місці.

Показати деталі фільму

Фільм Барбі: Перлинна Принцеса (2014) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.2/10 (466 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам