Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Батькiвщина (всі серії) (2011-2012)

Homeland
HD 720p Постер до серіалуБатькiвщина (всі серії) (2011-2012)

Дивитись онлайн українською Батькiвщина (всі серії) (2011-2012)

Телесеріал «Батьківщина» це драматична історія морського піхотинця Ніколаса Броуді, службовця в військово-морських силах США. Загону Ніколаса під час боротьби в Іраку було відведено відповідальне завдання - скинути тоталітарний режим Саддама Хусейна. Але в результаті шквального вогню противника морські піхотинці потрапляють під обстріл.

Командування ВМС США повідомило про те, що всі члени загону, що перебували на території Іраку, загинули в результаті ведення бойових дій з переважаючими силами противника. Через цілих 8 років, уряд країни нарешті висуває спеціальний воєнізований загін «Дельта» для перевірки і проведення спецоперації по усуненню Саддама Хусейна. Але в ході проведення загін наштовхується на табір військовополонених, в якому вони виявляють Ніколаса, який вважався загиблим.

Після виконання спецоперації Ніколас разом із загоном «Дельта» повертається додому в рідне місто Нью-Йорк. Для населення країни Ніколас вважається національним героєм, який зміг пережити всі тяготи і труднощі нерівної битви. Всю картину порушує агент ЦРУ Керрі Меттісон, який починає активно цікавитися особистістю Ніколаса. Вона дотримується зовсім інших думок щодо геройства морського піхотинця і підозрює його у співпраці і допомоги силам ворога для реалізації терористичного акту, який готується для проведення в США силами самого іракського диктатора.

У підсумку, Ніколас потрапляє під пильну увагу ЦРУ. Тепер йому належить довести не тільки самому собі, але і всім людям, які підозрюють його в зраді батьківщині, свою справжню вірність і відданість інтересам країни. Але він ще не здогадується про те, як складуться події і які сюрпризи приготувала для нього доля.

Показати деталі серіалу

Серіал Батькiвщина (всі серії) (2011-2012) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.4/10 (262,329 голосів)
Рейтинг: 9/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Додано: 01.10.2016 р.
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам