Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Білий Комірець (всі серії) (2009-2010)

White Collar
480p Постер до серіалуБілий Комірець (всі серії) (2009-2010)

Дивитись онлайн українською Білий Комірець (всі серії) (2009-2010)

Білі комірці, це жаргонна назва злочинців, які не забруднивши своїх рук вміють провертати афери і махінації, приносячі їм величезні гроші. Як правило їх злочини носять не насильницький характер, однак несуть не меншу шкоду для суспільства. Саме про таких людей і піде розповідь в серіалі «Білий комірець», що стартував у 2009 році на телеканалі «АВС».

Сюжетна лінія серіалу побудована на розслідуваннях злочинів, скоєних білими комірцями, як правило це афери і фінансові махінації. Протягом багатьох років спеціальний агент ФБР Пітер Берк, працює в групі з розслідування такого роду злочинів. Почути діалоги акторів можна на в українській озвучці. Для цього потрібно вибрати відповідний прапорець у правому нижньому кутку під плеєром.

Одним з постійних його супротивників був чарівний шахрай Ніл Кеффрі. ФБР і Пітер ганялися за Нілом не тільки в США, але і в Європі, все ж агенту вдалося зловити шахрая і запроторити його за грати. Однак коли Нілу до закінчення терміну ув'язнення залишалося всього кілька місяців, він втік з в'язниці. Йому необхідно було розшукати свою кохану що опинилася в дуже складній і смертельно небезпечної ситуації. Після не довгих пошуків Пітер зловив Кеффрі, проте передбачаючи ці події Ніл підготувався і запропонував агенту угоду.

В результаті Пітер і Ніл домовилися про спільну роботу, Кеффрі допомагатиме ловити інтелектуальних злочинців, а Пітер забезпечить йому максимальну свободу, про це ви можете дізнатися подивившись перший сезон серіалу «Білий комірець» на нашому сайті, в хорошій якості.

Показати деталі серіалу

Серіал Білий Комірець (всі серії) (2009-2010) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.3/10 (98,701 голосів)
Рейтинг: 8/10 - 7 голосів (рейтинг world-ua)

Оберіть сезон та серію для перегляду онлайн
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Додано: 01.10.2016 р.
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам