Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Більярдист (1961)

The Hustler
360p Постер до фільму Більярдист (1961)

Дивитись онлайн українською Більярдист (1961)

Віртуозному більярдисту на прізвисько Швидкий Едді життя представляється зеленим більярдним сукном, на якому Доля розставила для нього кулі. Йому і робити нічого не треба - лише легенько проштовхнути їх в лузи. Бажаючи прорватися в «вищу лігу» більярдистів, він протиставляє свої амбіції і незрілий талант досвіду кращого гравця в країні, Товстуну Міннесоти. І - програє. Одержимий думкою про реванш, він знову зустрічається з Товстуном біля зеленого столу, сплативши за повернення ціною особистої трагедії. Чим закінчиться їх протистояння і чи тільки гроші стоять на кону?..

Бог нагородив Швидкого Едді двома талантами: до гри в більярд і обдурення простаків. Цих умінь Фелсону до пори до часу вистачає, але потім він вирішує підвищити ставки і посунути з трону «короля пулу» - гравця на прізвисько Товстун Міннесота. Засліплений диким азартом і жагою до перемоги, Едді ставить на гру все - і програє. Одного таланту і азарту для перемоги недостатньо, потрібен ще характер з легованої сталі. Едді втрачає свої гроші, старого менеджера і почуття поваги до себе.

Доклав руку до його програшу, жадібний ділок Берт Гордон нагороджує його ярликом невдахи, а потім пропонує своє заступництво на жахливих умовах. Не знайшовши іншої підтримки, Фелсон вимушено погоджується. Під час організованого Гордоном матчу з багатієм Фіндлі з'ясовується, що грати доведеться не в пул, а карамболь, але Едді виграє і отримує гроші на матч-реванш з Товстуном. Ціна цієї перемоги виявиться страшною: з вини Гордона покінчує життя самогубством подруга Едді Сара.

Едді повертається, щоб знову кинути виклик Міннесоті, поставивши на матч 3000 доларів. Він виграє гру за грою, буквально розгромивши суперника. Берт вимагає половину виграшу і загрожує йому розправою. Швидкий Едді нагадує Берту про трагічну загибель Сари і каже, що він не отримає грошей. У фіналі Гордон відступає, але радить Фелсону назавжди забути про Велику Гру.

Показати деталі фільму

Фільм Більярдист (1961) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8/10 (67,581 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам