Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Близнюки (2003)

The Twins Effect / Vampire Effect / Chin gei bin
360p Постер до фільму Близнюки (2003)

Дивитись онлайн українською Близнюки (2003)

Легендарний Джекі Чан в фантастичному бойовику «Близнюки».

Рів - неперевершений мисливець у вічній боротьбі сил добра і зла. Його головними ворогами стали істоти, могутні і небезпечні, що перевершують у багато разів людину в силі і хитрості, вампіри-носферати. Ніяка зброя не діє на безжальних монстрів, протистояти їм можуть лише рівні їм. Щоб хоч якось зрівняти сили в цій битві, Рів і його подруга-мисливиця приймають небезпечне, але сильне зілля - сироватку з крові самих носфератів, що робить їх такими спритними, сильними і хитрими, що дозволяє боротися, як вампір і думати, як вампір. Але у будь-якого чудового засобу є свої побічні ефекти. Якщо вчасно не вжити протиотруту, сироватка перетворює людину, що вжила її, в такого ж носферата і шляху назад вже немає. Але зворотного шляху не буде і у вампіра, який раптово закохався в дівчину і змінив заради неї свою сторону в непримиренній битві добра і зла. Для того щоб дізнатися, як далі будуть розвиватися події, рекомендуємо дивитися онлайн «Близнюки».

Показати деталі фільму

Фільм Близнюки (2003) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.5/10 (4,112 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам