Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Брейвен (2018)

Braven
480p Постер до фільму Брейвен (2018)

Дивитись онлайн українською Брейвен (2018)

Джо Брейвен живе в Канаді, він володіє лісопилкою. Після того, як він відвантажує замовникам фуру лісу, Джо відправляється додому, де його чекають дружина Стефані, дочка Шарлотта і батько Лінден.

З батьком серйозні проблеми. Він страждає провалами пам'яті. Син не хоче віддавати Ліндена в будинок для людей похилого віку, за свекром доглядає Стефані. Але в цей раз подружжя не догледіли за старим. Той вирушив до бару, де його недуга спровокувала відвідувачів на бійку. Джо приходить на допомогу батькові, якому противник уже встиг розбити голову.

На наступний день Брейвен вирішує поїхати з батьком на полювання, думаючи, що перебування на свіжому повітрі піде Ліндену на користь. Вони відправляються в свій мисливський будиночок, що знаходиться в лісовій глушині. Шарлотта потайки забирається в машину і теж їде з ними. Але під час відсутності господарів в хатині побували чужинці. Брейвен виявляє там дві великі сумки із наркотиками. А незабаром знаходяться і господарі сумок. Вони озброєні до зубів: автомати, пістолети, снайперські гвинтівки. Бандити хочуть повернути свій товар. Їм не потрібні живі свідки. Джо, захищаючи своїх близьких, вступає з наркоторговцями в смертельну сутичку.

Показати деталі фільму

Фільм Брейвен (2018) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.4/10 (8,985 голосів)
Рейтинг: 7.5/10 - 40 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам