Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Буває й гірше (1,5,6 сезон) (2009-2014)

The Middle
480p Постер до серіалуБуває й гірше (1,5,6 сезон) (2009-2014)

Дивитись онлайн українською Буває й гірше (1,5,6 сезон) (2009-2014)

Глядачі познайомляться з типовою американською сімейкою Хеків. Однак ця велика родина здається звичайною тільки на перший погляд... Глава сімейства - мовчазний здоровань Майк - начальник бригади на невеликій каменеломні. Кожен будній день він возиться з рахунками і вислуховує в скромному робочому трейлері скарги недолугих підлеглих.

Поруч з двометровим Майком його дружина Френкі виглядає дуже маленькою. Симпатична і енергійна, вона не дуже успішно намагається поєднувати роботу і клопоти по господарству з вихованням трьох дітей. Їй майже не вистачає часу на себе, а замість подяки місіс Хек чує лише нові вимоги дітей, які регулярно сваряться між собою.

Старший син Хіков - ледар і балагур Аксель - чарівний і самовпевнений веселун, душа компанії, відмінний гравець у футбол і не найвдаліший учень. Його сестра Сью - повна протилежність. Вона отримує тільки хороші оцінки, у неї мало друзів і слабкий характер. При цьому Сью - життєрадісна оптимістка, що бачить весь світ в рожевому кольорі.

Молодший член сім'ї - розумний і замкнутий Брік - найбільше на світі любить читати і майже не розлучається з книжкою. Він занадто обережний і розважливий для своїх років, часто поводиться дуже дивно і трохи лякає сторонніх людей неординарними звичками.

Хеки - сімейство середнього класу, із середнім достатком, середніми можливостями і здібностями. Вони економлять навіть на дрібницях, далеко не завжди дружні, а випадково виграна поїздка в Діснейленд або похід за місто перетворюються у них в низку проблем і неприємностей і, як правило, закінчуються бурхливими конфліктами та сварками. Проте, Хеки по-справжньому люблять один одного. Вони прив'язані до свого будиночку, до дивакуватих родичів, друзів, сусідів та колег, а також до рідного містечка в штаті Індіана. І з цієї сімейкою завжди трапляється щось цікаве і веселе.

Показати деталі серіалу

Серіал Буває й гірше (1,5,6 сезон) (2009-2014) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.5/10 (37,837 голосів)
Рейтинг: 7.5/10 - 4 голосів (рейтинг world-ua)

Оберіть сезон та серію для перегляду онлайн

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Додано: 10.03.2018 р.
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам