Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Час скажених псів (2017)

The Hunter's Prayer
HD 720p Постер до фільму Час скажених псів (2017)

Дивитись онлайн українською Час скажених псів (2017)

Ськарсдейл. Пізній вечір у Нью-Йорку. Марк Хатто і його дружина просять хатню робітницю випустити на вулицю собаку, який поводиться занадто неспокійно. Та випускає собаку і гине від пострілу найманого вбивці (Метзгер). Кілер входить в будинок, вбиває господарів. Він забирає стільниковий телефон Марка Хатто, обливає все бензином і підпалює. Після цього найманець втікає з місця злочину.

Монтре, Швейцарія. Шістнадцятирічна донька Марка Хатто Елла вчиться в приватній школі. Їй призначає побачення хлопець на ім'я Серхіо. Увечері Елла вирушає з ним в нічний клуб. Там вона зауважує, що за нею спостерігає якийсь чоловік. Елла відмовляється їхати до Серхіо, вона хоче повернутися додому. Дівчина пояснює хлопцю, що її батько іноді наймає людей, щоб ті за нею стежили. Ображений хлопець вважає, що дівчина перебільшує і вигадує дурниці. У клуб входить ще один чоловік, він вихоплює пістолет і цілиться в Еллу. Той, хто до цього спостерігав за дівчиною, відкриває вогонь першим. Починається перестрілка, в клубі паніка. Незнайомець хапає Еллу за руку і тягне до виходу, на ходу відстрілюючись від переслідувача. Він заштовхує дівчину в автомобіль, туди ж стрибає і Серхіо. Чоловік сідає за кермо, вони їдуть. Кілер женеться за ними на іншому автомобілі. Збройну погоню намагається зупинити поліція. Обидві машини виїжджають за місто. Переслідувач таранить машину, в якій їде Елла, але його автомобіль вилітає у кювет і перевертається. Незнайомець гальмує, вискакує з машини і вбиває кілера. Серхіо і Елла намагаються втекти. Але чоловік їх зупиняє, змушує викинути стільникові телефони. Він повідомляє Елі, що хтось найняв кілера, щоб її вбити. Чоловік вважає, що він зробив для порятунку Елли вже достатньо. Він повертається до машини, але на його стільниковий телефон приходить повідомлення: зроби це або вони помруть. До послання прикріплене фото жінки з дівчинкою. Чоловік наздоганяє Еллу і наказує їй сідати в машину. Серхіо не радить подрузі довіряти типу, який щойно застрелив людину. Але Елла після нетривалих вагань все ж приймає рішення їхати з незнайомцем. Той називається Лукасом. Він забороняє Елі повідомляти про те, що трапилося, в поліцію, оскільки людям, які хочуть вбити дівчину, «належить половина поліції в Європі».

Показати деталі фільму

Фільм Час скажених псів (2017) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.5/10 (3,611 голосів)
Рейтинг: 5/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам