Головна Фільми (2485 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Чемпіон (2010)

Secretariat
480p Постер до фільму Чемпіон (2010)

Дивитись онлайн українською Чемпіон (2010)

Фільм «Чемпіон» - це правдива історія рудого скакуна по кличці Секретаріат, який став легендою американських перегонів і його власниці, впертої місіс Ченері.

Денвер, кінець 1960-х. Домогосподарка Пенні Твіді, мати чотирьох дітей і дружина солідного бізнесмена, отримує сумну звістку. Померла її мати, яка фактично керувала фермою, де колись вирощувалися кращі в штаті коні. Тепер справи йдуть кепсько: ранчо закладене, будинок і стайні скоро підуть з молотка, а батько, старий містер Ченері, неадекватно сприймає дійсність.

До незадоволення чоловіка, Пенні відмовляється продати успадковане майно. Бажаючи продовжити батьківську справу, вона залишає родину в Денвері і переїжджає на ферму, де заводить нові порядки. Насамперед молода господиня звільняє злодійкуватого тренера, який продавав цінних коней і наймає грубуватого канадця Лорена. Пенні має намір повернути славу батьківських стаєнь і доля допомагає наполегливій жінці. Одна з племінних кобил приносить швидке лоша. Цьому малюку судилося стати непереможним чемпіоном, триразовим призером американських перегонів «Потрійна корона».

Показати деталі фільму

Фільм Чемпіон (2010) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.2/10 (21,551 голосів)
Рейтинг: 7/10 - 4 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам