Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Даю рік (2013)

I Give It a Year
HD 720p Постер до фільму Даю рік (2013)

Дивитись онлайн українською Даю рік (2013)

За версією скандального французького письменника Фредеріка Бегбедера, любов живе три роки. Героям британської комедійної мелодрами «Даю рік» часу на щастя відпущено ще менше. Джош і Нет одружуються. На весільному обіді звучать безглузді тости, гості вітають молодих, не перестаючи пліткувати про те, наскільки ж ця парочка не підходить один одному. У новоспеченого подружжя різні смаки, захоплення, темперамент. Але закохані вважають, що здатні розібратися з усіма складнощами, що підстерігають їх на шляху сімейного життя і домовляються дати собі рік, а там подивитися...

Звичайно, не обійдеться без сімейного психолога, дивакуватої дами, допомоги від якої буде як від кота молока. До всього іншого, Нет захоплюється блондином з важким поглядом, який «абсолютно не в її смаку», а Джош згадує про свою колишню кохану Хлою. Випробуванням на міцність не видно кінця. Невже молодята насправді не протягнуть разом довше року? Якщо хочете дізнатися відповідь, то рекомендуємо дивитися онлайн «Даю рік».

Показати деталі фільму

Фільм Даю рік (2013) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.7/10 (32,541 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам