Головна Фільми (2486 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Дев’ять життів (2016)

Nine Lives
360p Постер до фільму Дев’ять життів (2016)

Дивитись онлайн українською Дев’ять життів (2016)

Сюжет фільму “Дев’ять життів”

Люди люблять котів, а цим егоїстичним тваринам за великим рахунком наплювати на своїх господарів, головне - щоб вони два рази в день отримували свій корм.

Олігарх Том Бренд, президент компанії «ФайерБренд», людина екстравагантна і дуже авторитарна. На прес-конференцію з приводу відкриття власної авіакомпанії він приземляється, стрибнувши з літака з парашутом. Його син від першого шлюбу Девід Бренд на такі вчинки не здатний, хлопець працює в компанії батька, але той ставиться до нього як до рядового співробітника. Через місяць бізнес Тома повинен вийти на новий рівень, «ФайерБренд» добудовує найвищий в Північній півкулі хмарочос. Провідний менеджер корпорації Йен Кокс повідомляє босові, що у «ФайерБренд» проблеми з фінансами, він пропонує виставити акції компанії на аукціон. Рада директорів підтримує ідею. Том категорично з цим не згоден, для нього володіння найвищим хмарочосом - питання престижу. У Тома контрольний пакет акцій, тому право приймати остаточне рішення залишається за ним.

Том Бренд настільки поглинений проблемами свого бізнесу, що перестав приділяти час родині. Його дружині Ларі і дочці Ребеці дуже бракує присутності поруч чоловіка і батька, вони частіше бачать Тома по телевізору, ніж удома. З неофіційних джерел Девід отримує інформацію, що їх можуть обійти конкуренти, хмарочос в Чикаго побудують на сотню футів вище, ніж «ФайерБренд». Йен радить Девіду не розповідати про це батькові. Том приносить в крихітний кабінет Девіда коробку і недбало кидає її в руки сина. Всередині неї хлопець виявляє складений парашут і записку: «Для тебе, коли ти станеш справжнім чоловіком». Увечері Лора висловлює чоловікові незадоволення, він майже не спілкується з дочкою. Завтра Ребеці виповнюється одинадцять років, Том просто зобов'язаний бути присутнім на святі і повинен сам купити дочці подарунок. Ребекка не перший рік просить купити їй кота. Том ненавидить тварин, але на цей раз він вирішує поступитися.

На день народження до Ребеки приходить Медісон - колишня дружина Тома і мати Девіда. При розлученні вона відсудила у мільярдера кругленьку суму. Потім знову вийшла заміж. Від другого шлюбу у неї з’явилася дочка Ніколь, вони з Ребеккою ровесниці. Між Медісон і Лорою відносини приятельські. Том не схвалює їх дружби, колишню дружину від справедливо вважає цинічним, брехливим стервом. Ніколь проявляє дружелюбність по відношенню до Ребекки, але в розмові часто намагається її вколоти. Том знову затримується на роботі, в офісі «ФайерБренд» нескінченні наради. Щоб встигнути купити подарунок, Том залишає раду директорів і мчить на своєму спортивному автомобілі вулицями міста в пошуках найближчого зоомагазину. Магазин, до якого його привів навігатор, виглядає незвично. Тут повно кішок, які шиплять на відвідувача. Тільки один котяра мило нявкає. Дивного вигляду господар закладу на прізвище Муркіс стверджує, що кішки самі вибирають собі господарів. Містера Пухнасті Штани тягне до неспокійних душ, тому він вибрав Тома. По телевізору передають новини: хмарочос в Чикаго стане найвищою будівлею. Тому телефонує Йен, виходячи із зоомагазину з покупками, президент «ФайерБренд» відповідає на його дзвінок. Кокс призначає босові зустріч на даху вежі, клітку з котом Том бере з собою. Йен озвучує ідею: він уже розпорядився поставити на вежі антену. Тома це не влаштовує, він не на жарт розсердився і навіть збирається звільнити Кокса. У цей час над містом починається гроза, блискавка вдаряє прямо в антену. Бренда відкидає до краю даху, він чіпляється за огорожу, просить Йена протягнути йому руку, але тільки що звільнений працівник не бажає допомагати босові. Том зривається і летить разом котом вниз. Падіння гальмують металеві конструкції на фасаді будівлі, чоловік приземляється у вікно, розташоване на одному з верхніх поверхів, від удару він непритомніє.

Том бачить своє нерухоме тіло ніби збоку. До жаху він виявляє, що опинився в шкурі кота. Значить, кіт тепер - всередині нього самого. Людське тіло відвезли в реанімацію. Лорі повідомляють, що її чоловік у комі. У лікарняній палаті Том-кіт відчайдушно нявкає в своїй клітці, намагаючись привернути увагу дружини, та виносить клітку в коридор. Коли Девід, Ребекка і Лора повертаються назад в палату, біля клітки з’являється таємничий Муркіс. Він єдиний прекрасно розуміє котячу мову. Заклинатель кішок пропонує Бренду серйозно подумати, з якої причини він потрапив в цю ситуацію.

Лора і Ребекка приносять кота додому. Том намагається повідомити своїм близьким, що він - людина. Але лапами неможливо тримати ручку, користуватися планшетом. Написи, викладені на холодильнику літерами-магнітами, дружина і дочка не помічають. Котяча їжа, якою його намагаються нагодувати, Тому категорично не подобається.

Йен Кокс починає здійснювати свої плани з продажу акцій «ФайерБренд». Девід намагається врятувати становище. Увечері він приходить до Лори і просить дозволу переглянути папери батька. На вечерю Лора запросила також Медісон з дочкою. Їх собаки ганяють Тома-кота, поки Девід працює в кабінеті. Свого вихованця рятує Ребекка. Лора і Медісон розмовляють в їдальні, колишня дружина олігарха радить нинішній бути реалісткою: її чоловік може і не прокинутися. З розмови дам Том-кіт з подивом дізнається, що з подачі Медісон Лора зустрічалася з якимось Джошем. Кіт мстить інтриганці Медісон, він використовує її сумочку в якості туалету. Та в люті, вона вимагає приспати нестерпного кота або, принаймні, найняти для нього котячого дресирувальника. Вранці Лора виявляє викладені доріжкою обривки телефонного довідника, Містер Пухнасті Штани чекає господиню, лежачи на єдиній вцілілій сторінці, на ній - телефоні та адресі зоомагазину Муркіса. Заклинатель кішок приходить за викликом в їх дім. Том вимагає, щоб Муркіс розповів про все його сім'ї, але той радить йому звикати бути котом, його людське тіло може не протягнути довго. А якщо Пухнасті Штани буде себе погано вести, його можуть і каструвати. Щоб уникнути такої сумної долі Том змушений змиритися, почати їсти котячий корм, користуватися лотком, стати ласкавим і слухняним.

Девід виступає перед радою директорів з пропозицією збільшити висоту вежі за рахунок надбудови з титану (більш важкий матеріал будівля не витримає). Головуючий на зборах Йен ставить під сумнів доцільність такого дорогого проекту.

Лорі дзвонить Джошу і призначає зустріч. Том намагається перешкодити дружині вийти з дому, витягнувши з її сумочки ключі від машини. Розсерджена жінка погрожує коту кастрацією і відбирає ключі. Кіт вистрибує в вікно і ховається в салоні автомобіля. На місці виявляється, що Джош - агент з нерухомості. Не так давно у Лори були плани купити будинок, влаштуватися на роботу і піти від чоловіка. Але тепер вона не може це зробити, адже вона зрозуміла, що любить Тома і не кине його. Том зворушений. З лікарні приходять сумні звістки: пацієнт знаходиться в комі вже довгий час, а ознак мозкової активності лікарі не бачать. Ребекка щиро вірить, що її тато обов'язково видужає, він занадто довго працював, йому просто потрібно як слід виспатися. Том в шкурі кота починає багато часу проводити з дочкою. Дівчинка плаче, переглядаючи відео, як вони танцювали з татом, коли вона була маленькою. Кіт намагається відвернути Ребекку від сумних думок, затіявши гру в м'яч. Том всіма котячими силами підтримує Лору і Ребекку, але ті все більше зневірюєттся, вони бояться за життя батька сімейства.

Девід має намір боротися за «ФайерБренд», він забирає документи з кабінету Тома, в коробку застрибує кіт. Він приїжджає в офіс і стає свідком того, що Девіда відсторонили від керівництва компанією, всіма справами заправляє тепер Йен. Кокс приховав від Девіда, що за статутом компанії син є повноправним співвласником корпорації батька. Цей документ заступник президента знищує в машині для утилізації паперів. Кіт скидає на апарат макет башти, обрізки висипаються на підлогу, їх помічає Девід. Він знаходить копію статуту в архіві, що залишилася у матері після розлучення. У розмові з Лорою Йен намагається умовити її підписати згоду на відключення апаратів життєзабезпечення чоловіка. Том-кіт накидається на зрадника, роздирає на шматки його костюм. Ребеці приходить в голову думка, що Пухнасті Штани - реінкарнація її батька. За підтвердженням своєї здогадки дівчинка вирушає в зоомагазин Муркіса, прихопивши з собою свого вихованця. У крамниці Том не піддається на вмовляння інших мешканців, він не бажає бути просто котом. Том запрошує дочку на танець під музику, знайому їй з дитинства. Ребекка остаточно переконується - це і є її батько.

Йен виганяє Девіда з офісу «ФайерБренд». Хлопець вирушає в лікарню до батька. Він обіцяє Тому, що під час відкриття вежі він здійснить свій вирішальний стрибок. У палату входить спочатку Лора, а потім і Ребекка з котом в рюкзаку. Дівчинка хоче довести дорослим, що Пухнасті Штани - тато, але її не слухають. Лікарі вирішують питання про відключення пацієнта від апаратів підтримки життя. Кіт чує, як Девід говорить про те, що не виправдав довіру батька і не може більше з цим жити. Щоб перешкодити Девіду зробити фатальний вчинок, Том-кіт кинувся услід за ним. Його не зупиняє навіть те, що зараз він назавжди втратить можливість повернутися в людське тіло. Пробратися в будівлю хмарочоса коту заважає Йен, але свого підопічного рятує містер Муркіс. Прорвавшись повз охоронців, кіт піднімається на дах. Девід стоїть на самому краю. Стрибок вони роблять одночасно, але за плечима Девіда розкривається парашут, а кіт падає вниз на майданчик, де відбувається урочисте відкриття вежі. У момент удару кота об землю в лікарняній палаті раптово приходить до тями справжній Том. Він бачить на екрані телевізора, як Девід ефектно приземляється перед численними глядачами церемонії і виголошує промову про те, що «ФайерБренд» завжди була і залишиться сімейним бізнесом. Оскільки Брендам належить контрольний пакет акцій, він має право негайно звільнити Кокса та скасувати рішення ради директорів про продаж компанії.

Йена збиває автомобіль, він в комі, його душа переселяється в чергового вихованця Муркіса. Тома перебування в шкурі кота анітрохи не змінило, він продовжує вважати кішок найбільш егоїстичними істотами. Разом з Ребеккою Том приходить в зоомагазин Муркіса і просить продати їм собаку. Але заклинатель кішок не тримає собак, зате у нього є один старий приятель, який вже використав свої вісім життів, а останнє дев'яте життя хотів би провести в будинку Брендів. І до відвідувачів чарівної крамниці виходить не хто інший, як Містер Пухнасті Штани.

Показати деталі фільму

Фільм Дев’ять життів (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.3/10 (15,732 голосів)
Рейтинг: 7.5/10 - 4 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам