Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Дипломатія (2014)

Diplomatie
360p Постер до фільму Дипломатія (2014)

Дивитись онлайн українською Дипломатія (2014)

Події фільму «Дипломатія» зачіпають останні роки Другої світової війни і описують спроби вправного риторика запобігти культурній катастрофі.

У 1944 році вже було зрозуміло, що нацисти не доб'ються бажаного і незабаром втратять завойоване в Європі. Французька столиця ще перебувала під контролем гітлерівської армії, однак союзники все ближче підходили до міста і були готові відбивати його у ворога.

Командування наказало німецьким військам замінувати стратегічно важливі будівлі і історичні пам'ятки, щоб, навіть відступаючи, мати можливість залишити Париж в руїнах.

За операцію відповідає комендант Дітріх фон Хольтіц, який і повинен віддати наказ про приведення вибухівки в дію. До нього в готельний номер через таємний хід проникає Рауль Нордлінг - консул зі Швеції, покликаний переконати генерала передумати і не знищувати звичний вигляд одного з найпрекрасніших міст світу. Нордлінгу необхідно знайти аргументи, щоб фон Хольтіц зрозумів, що війна програна і залишив для нащадків всю красу Парижа.

Показати деталі фільму

Фільм Дипломатія (2014) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.1/10 (3,886 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам