Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Дитинство лідера (2016)

The Childhood of a Leader
360p Постер до фільму Дитинство лідера (2016)

Дивитись онлайн українською Дитинство лідера (2016)

Увертюра. Хроніка початку 20 століття. В кінці 1918 року на фронтах Першої світової війни оголошено перемир'я. До Франції прибуває американський дипломат, він допомагає держсекретареві Лансінгу і президенту США Вільсону готувати Версальський мирний договір. Сім'я селиться в величезному особняку неподалік від Парижа.

Глава 1. Перша істерика: Знамення. Десятирічний син дипломата Прескотта бере участь в репетиції різдвяної вистави в місцевій церкві. Після репетиції хлопчик починає жбурляти каміння в парафіян, які виходять з церкви. Його намагаються зупинити, Прескотт втікає від чоловіки, який наздоганяє його, врізається головою в дерево, падає безтями. Хуліган спійманий, чоловік приносить його на руках до матері, та стурбована станом сина. Тим часом батько сімейства за більярдом веде бесіди зі старим знайомим. Чарльз - репортер, він недавно приїхав з Німеччини. Повертається дружина з сином. Прескотт не відповідає на питання матері, яка бажає знати причини його потворного вчинку. Коли мати укладає хлопчика спати, вона каже, що їй було незручно перед друзями з церкви. Прескотт не вважає цих людей друзями, він вперто ставить матері питання: кого вона любить більше - їх чи його? Мати наполягає на тому, що завтра хлопчик повинен вибачитися перед священиком і всіма прихожанами. Чарльз збирається піти. Пара пропонує йому зустріти разом Різдво, але він уникає церковних свят. Після того як гість пішов, чоловік каже, що в Німеччині вбили дружину Чарльза.

Прескотту страшно у великому, похмурому будинку, йому сниться кошмар. Хлопчик скаржиться батькам, що він намочив ліжко, коли йому приснилося, що матері поруч з ним немає. Мати змінює постільну білизну, знову купає сина і відправляє спати. Вранці вона веде його до церкви. Жінка розповідає священику, чим займається її чоловік, каже, що вона дочка німецького місіонера. Її син почав вчити французьку мову, уроки йому дає місцева дівчина. Прескотт не бажає розмовляти зі священиком, вибачатися перед ним він теж не хоче, адже йому він нічого не зробив. Священик пропонує впертому хлопчиськові звернутися безпосередньо до парафіян після меси. Прескотт грубіянить, він вимагає, щоб від нього відстали, і тікає з церкви. Мати наздоганяє хлопчика, той просить у неї вибачення, вони миряться. До них приходить вчителька французької мови Ада. Дівчина вчить з хлопчиком нові слова, вони відправляються на прогулянку. Прескотт каже своїй вчительці, що йому сумно жити тут. Ада повторює з хлопчиком його монолог з різдвяної п'єси. Під час меси священик читає проповідь, вітає парафіян не тільки з Різдвом, але і з закінченням війни. Виступають діти. Після вистави Прескотт вибачається перед кожним, хто виходить з церкви. Одна жінка приймає кучерявого малюка в костюмі ангелика за дівчинку. Після повернення додому Прескотта нудить. Хлопчика втішає літня покоївка Мона, вона єдина, хто відноситься тепло до дитини.

Глава 2. Новий рік. Прескотт з Адою читають байку на старофранцузькій, хлопчик не може зосередитися, його погляд прикутий до грудей вчительки під прозорою блузкою. Ада не помічає цього, вона хвалить учня за його успіхи. Після уроку дівчина розмовляє в батьківській спальні з батьком Прескотта, матері вдома немає. Хлопчикові це не подобається. За вечерею він відмовляється від їжі, яку приготувала куховарка. При матері Прескотт задає батькові запитання, чим він займався з Адою. Той відповідає, що виплачував вчительці аванс. Мати незадоволена капризами сина, вона відправляє його на кухню до Моне, хлопчик повинен залишатися там до тих пір, поки не з'їсть все зі своєї тарілки. Жаліслива покоївка крадькома викидає їжу, просить дитину не видавати цього секрету матері. Коли літня жінка обіймає Прескотта, той торкається її грудей. Мона вважає це невинною витівкою. Хлопчик іноді називає її мамою.

На наступний ранок батько їде на кілька днів в Париж. Під час уроку французького Прескотт хапає за груди і свою молоду вчительку. Дівчина обурена, вона вимагає вибачень. Хлопчик стверджує, що мама завжди дозволяє йому так робити. У середу після традиційної молитви мати і син вечеряють удвох. На наступний день біля церкви вони зустрічають процесію, люди в чорних балахонах і гострих ковпаках з прорізами для очей роблять хресних хід. Мати не пояснює хлопчикові, хто ці люди.

З Парижа батько приїжджає не один, він зібрав у себе вдома нараду політиків. Мати, зіславшись на головний біль, йде в спальню. Прескотт шукає Аду, він заходить до батька і його гостей. Прескотта знову приймають за дівчинку. Хлопчик роздягається у себе в кімнаті і починає тинятися по будинку в розхристаному халаті на голе тіло. Коли він з'являється в такому вигляді в дверях залу, де проходить нарада, батько наказує синові негайно піти геть. Він влаштовує скандал Моні, що не встежила за дитиною. Прескотт замикається в своїй спальні і не відкриває двері обуреного батька. Мати вважає, що хлопчика потрібно залишити в спокої. Мона приносить Прескотту їжі, той просить покоївку дати йому книгу з байкою. Політики роз'їжджаються, батько сімейства теж повинен покинути будинок на кілька днів. Перед від'їздом він просить дружину бути суворішою з сином, який зовсім відбився від рук. Чоловік каже про своє бажання завести другу дитину і краще, якщо це буде дівчинка. Дружина цю ідею не підтримує, вона мало не померла, коли народжувала сина. Мати віддає Моні розпорядження: не годувати Прескотта, поки той сам не вийде з кімнати одягненим. Приходить Ада, через зачинені двері спальні хлопчик повідомляє, що він зайнятий, вчителька повинна прийти через три дні. Ада скаржиться на нього матері, та вважає, що нестерпну дитину можна взяти тільки облогою. Мати запитує Аду, з якої причини Прескотт так себе веде, вчителька не висловлює своїх припущень.

Мона порушує наказ господині, вона потайки приносить хлопчикові їжу. Мати це бачить, вона вкрай незадоволена, тому звільняє літню покоївку. Мона плаче, вона пропрацювала в цьому будинку 17 років. Господиня непохитна, вона знає Мону тільки 4 місяці, її категорично не влаштовує, що та намагається замінити Прескотту мати. Мона клянеться, що присвятить все життя, щоб знищити їх сім'ю. Через три дні приходить Ада, стукає в спальню Прескотта. Хлопчик просить покликати матір. Обом жінкам він без запинки читає байку, яку вивчав за час свого бойкоту. Дитину хвалять. Він оголошує, що Ада йому більше не потрібна, він буде продовжувати вчити французьку самостійно. Мати змушена звільнити вчительку, та дуже засмучена. У величезному незатишному будинку Прескотт залишається удвох з матір'ю. Жінка намагається відновити дружні стосунки з сином, але той поводиться замкнуто. Після повернення батько виявляє, що за його відсутності дружині наніс візит Чарльз. Чоловік застає гостя в дверях, журналіст каже, що він хотів поділитися новинами про хід мирних переговорів з американським політиком. Батько сімейства оголошує, що його місія виконана, вони можуть їхати додому. Дружина розповідає, що вона звільнила всю прислугу. Чоловік обурений: не можна дозволяти дитині маніпулювати дорослими. Він стукає в спальню до Прескотта, хлопчик не відкриває. Батько вибиває двері, накидається на сина, б'є його і змушує нахабу одягнутися.

Глава 3. Це дракон. Кадри хроніки: підписання Версальського миру. В особняку батьків Прескотта готують світський прийом. Мати розставляє квіти, на кухні порається нова кухарка, їй допомагають інші служниці. Прескотт розглядає себе в дзеркалі, після батькового покарання у нього болить рука. З'їжджаються гості, Чарльз приходить з новою подругою. Прескотт з перев'язаною рукою першим вмощується за стіл і не бажає залишати урочистий захід дорослих. Батько вимовляє перед присутніми промову, потім просить дружину прочитати молитву, та передоручає це синові. Хлопчик заявляє, що він більше не вірить в молитви. Він встає на стілець і вигукує цю фразу кілька разів. Мати намагається припинити істерику сина, той відповідає на це ляпасом. Дама непритомніє. Батько в люті, він женеться за сином. Хлопчик тікає, але, зупинившись на сходах, падає. В його очах світ дорослих перевертається з ніг на голову.

Епілог. Нова ера, або Прескотт покидьок. У відреставрованому особняку знаходиться офіційна установа вигаданої тоталітарної держави. Тут чекають на приїзд самого диктатора, обговорюють заходи безпеки його візиту. До оточеної військами будівлі під'їжджає кортеж, народ вітає свого лідера.

Показати деталі фільму

Фільм Дитинство лідера (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.1/10 (2,217 голосів)
Рейтинг: 6/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам