Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Диваки 3 (2010)

Jackass 3
360p Постер до фільму Диваки 3 (2010)

Дивитись онлайн українською Диваки 3 (2010)

Після двох успішних частин команда легендарного екстремала Джонні Ноксвіла випустила на екрани епічну третю частину з гучною приставкою 3D. Тому що всі хотіли не просто дивитися, як Джонні і компанія смішно калічать себе, а й приймати в цьому всьому хоч якусь участь. Так і з'явився на світ черговий збірник дурних жартів, який отримав назву «Диваки 3». Під час рекламної компанії хлопці поклялися, що в цей раз вони перевершать себе в кількості дурні, що відбувається в кадрі. Забудьте про те, коли Диваки розважали глядачів тим, що пили кінсе сім'я або били один одного по яйцях, тепер хлопці підійшли до справи самокатування зі всією серйозністю. Вас чекає реальний, безперервний ураган жартів, неймовірних трюків, підколів і просто дурощів, зведених в ранг авангардного мистецтва. Швидкісні польоти в біотуалеті, полювання на літаючих людей, протистояння реактивному двигуну, стрибки на водних скутерах в умовах суші і багато іншого, що ви завжди таємно мріяли спробувати, але не наважувалися це зробити. Ви готові побачити щось дійсно божевільне? Тоді рекомендуємо дивитися онлайн «Диваки 3».

Фільм починається з презентації технології 3D від чудових Бівіса і Батхеда! Диваки не змінюють своїх традицій, але радують глядачів новими божевільними витівками, які розбурхують кров і вражають. Всілякі приколи, трюки, треш у виконанні відомих персон. Ви пробували грати м'ячем біля вулика, наповненого африканськими бджолами, виривати зуб, прив'язаний до Ламборджині, видаляти волосся на грудях суперклеєм? Ні? Тоді у вас з'явилася унікальна можливість подивитися на тих, хто все це випробував на собі. Фінальний трюк розриває всі межі сприйняття: Стіва-О запускають в повітря в заповненому біотуалеті.

У заключному епізоді хлопців зносить вибухова хвиля. Як і в попередніх частинах Дтваків, в 3D версії з'являється відомий комік Ріп Тейлор. Він оголошує з героями закінчення зйомок. Команда Джонні Ноксвіла постаралася на славу: кожен глядач може взяти участь в божевільних і скандальних трюках разом з ними, адже фільм зроблений у форматі 3D. Після фінальних титрів ви зможете насолодитися ретроспективними кадрами з оригінальної версії шоу, фотографіями учасників і знімальної команди. У заключній сцені можна помітити дочку Ноксвіла, яка сміється над черговим розіграшем разом з групою.

Показати деталі фільму

Фільм Диваки 3 (2010) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7/10 (51,081 голосів)
Рейтинг: 6.8/10 - 4 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам