Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Джейсон Борн (2016)

Jason Bourne
HD 720p Постер до фільму Джейсон Борн (2016)

Дивитись онлайн українською Джейсон Борн (2016)

Джейсон Борн довгий час переховується від ЦРУ після викриття їх операції «Блекбрайар». Однак спецслужби виходять на його слід в Греції після того, як Нікі Парсон, яка допомагала йому раніше, зламує сервери ЦРУ і викачує інформацію по всіх їх секретних операціях. Борн знову опиняється у вирі подій, адже виявляється, що його батько був одним із засновників «Тредстоуна», тому спецслужби були зацікалені в ньому задовго до того, як він приєднався до них. Борну треба буде відновити всі спогади і докопатися до правди, яку ретельно приховують в ЦРУ.

Колишній агент ЦРУ Джейсон Борн оговтався від амнезії, він пам'ятає, що його справжнє ім'я Девід Уебб. Минуло десять років після того, як він розсекретив проект «Блекбрайар». Борн змушений ховатися від американських спецслужб. В даний час він блукає по Європі, заробляє на життя участю в підпільних боях без правил. Зараз Борн знаходиться в Греції, неподалік від кордону з Македонією. Нікі Парсонс, яка раніше допомагала Борну, відвідує таємний зліт хакерів в Рейк'явіку, Ісландія. Вона співпрацює з Крістіаном Дассаултом, саме на його ім'я зарезервована бронь на цьому зльоті. Ніки зламує сервер ЦРУ і знаходить в базі даних файли секретних спецпроектів. Джейсон Борн був завербований в «Тредстоун», в цій програмі був задіяний також його батько - Річард Уебб, аналітик ЦРУ, який помер кілька років тому в Бейруті. Парсонс вирішує, що ця інформація може зацікавити Борна, вона відправляється в Афіни, щоб зустрітися з ним. Про незаконний доступ до бази даних стає відомо молодій співробітниці кіберзахисту ЦРУ Хізер Лі. Їй вдається відстежити IP-адресу, знеструмити приміщення, де орудують хакери, внісши перед цим в файли, викачані Парсонс, програму-шпигуна. Знаючи про те, що колишня оперативниця ЦРУ Парсонс пов'язана з Борном, вона доповідає про те, що трапилося, директору ЦРУ Роберту Дьюї і пропонує йому свою кандидатуру в якості керівника операції по запобіганню витоку секретних даних. Дьюї погоджується, але крім цього він відправляє найманого вбивцю під кодовим ім'ям Спец усунути Борна і його спільницю. Спец брав участь в програмі «Блекбрайар», після витоку інформації про проект був схоплений і підданий тортурам, тому він вважає Борна зрадником і прагне помститися йому.

Зустріч Борна і Парсонс призначена на площі Синтагма, де знаходиться будівля грецького Парламенту. Тут проходить антиурядова акція: натовпи людей, наряди поліції. В країні оголошено надзвичайний стан. Під час вуличних заворушень Нікі та Джейсону вдається вислизнути від переслідування оперативників ЦРУ. Але Хізер відстежує втікачів за допомогою супутникової зйомки, інтернет-публікацій з місця подій і даних з камер спостереження. Спец займає позицію на даху будівлі в районі, де ось-ось має з'явитися його ціль. Пострілом з рушниці з оптичним прицілом він вбиває Парсонс. Переконатися в тому, що Борн теж знищений, Спец не встигає - можуть виникнути ускладнення з грецькою поліцією, наряд якої вже піднімається на дах. Перед смертю Нікі встигає передати Борну ключі від камери схову, де той знаходить флешку з інформацією, яка повинна пролити світло на події минулого. Також, вона передає записну книжку з адресою Дассаулта.

Президент IT-корпорації «Діп дрім» Аарон Каллур проводить презентацію нової інтернет-платформи. Публічно він виступає проти використання соціальних мереж як інструменту тотального стеження. Він стверджує, що його новий продукт забезпечує надійний захист персональних даних. Однак «Діп дрім» таємно фінансує ЦРУ. Директор ЦРУ вважає, що масове стеження - необхідна умова для забезпечення національної безпеки.

Борн приїжджає в Берлін і знаходить Крістіана Дассаулта, той дешифрує файли з флешки Парсонс. Борн дізнається, що його батько був одним з творців програми «Тредстоун». Активізується програма-шпигун, Хізер Лі відстежує сигнал, ЦРУ стає відомо місцезнаходження Борна, Дьюї посилає туди групу захоплення. Дізнавшись про смерть Нікі, Крістіан намагається умовити Борна приєднатися до їх команди: світ повинен дізнатися всю правду про ЦРУ. Чи можна за допомогою смартфона віддалено знищити файли, щоб інформація про секретні проекти не стала відомою? Борн відмовляється співпрацювати з Дассаултом і той неочікувано нападає на нього. Захищаючись, Борн вбиває хакера. Хізер посилає Борну СМС-повідомлення, в якому попереджає, що до нього їде команда ЦРУ. Колишній агент тікає від переслідувачів. Лі вважає, що Борна не варто ліквідовувати, вона просить свого шефа дати їй шанс повернути його в ЦРУ, на її думку, він готовий знову працювати на американський уряд. У Лондоні живе Малькольм Сміт, він був спостерігачем в проекті «Тредстоун». Борну ці дані відомі, тому він напевно буде шукати з ним зустрічі. Лі хоче зв'язатися з Борном особисто, щоб вмовити повернутися в проект. Дьюї дає дозвіл, проте сам він не вірить, що Борна вдасться умовити. Таємно від Хізер він віддає наказ усунути не тільки Борна, але і всю команду Лі...

Показати деталі фільму

Фільм Джейсон Борн (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.6/10 (171,903 голосів)
Рейтинг: 8.2/10 - 8 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам