Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Джек Річер: Не відступай (2016)

Jack Reacher: Never Go Back
HD 1080p Постер до фільму Джек Річер: Не відступай (2016)

Дивитись онлайн українською Джек Річер: Не відступай (2016)

Колишній військовий Джек Річер приїжджає до Вашингтона, щоб перший раз зустрітися з майором Сьюзен Тернер, яка очолює його колишній підрозділ. За дивним збігом обставин буквально напередодні його візиту майора заарештовують за звинуваченням у зраді... Річеру, впевненому в невинності Сьюзен, належить звільнити її і розкрити змову, ниточки якої тягнуться на самий верх. Прагнучи докопатися до правди, він також робить вражаюче відкриття, здатне раз і назавжди змінити його життя.

Опис сюжету до фільму "Джек Річер: Не відступай" (2016)

Колишній військовий Джек Річер як приватна особа подорожує по країні, викриваючи недобросовісних служителів правопорядку. Для того, щоб передати корумпованих копів в руки правосуддя, він користується старими зв'язками в відділі 101 військової поліції, де його самого вважають легендою. Тепер підрозділ очолює майор Тернер. Річер зв'язується з майором по телефону, щоб подякувати за допомогу у важкій ситуації, в яку він одного разу потрапив. Виявляється, що Тернер звуть Сьюзен, Річер вирішує відправитися до Вашингтона і запросити даму на вечерю. Пересуватися Джек звик переважно автостопом, тому дорога займає деякий час. Коли він добирається до штаб-квартири військової поліції, де колись працював сам, то від начальника Сьюзен, підполковника Моргана, дізнається новину: майор Тернер відсторонена від командування відділом, вона арештована, їй загрожує військовий трибунал за звинувачення у шпигунстві.

Річер впевнений, що Тернер підставили, він зустрічається з полковником Муркрофтом, який призначений адвокатом Тернер. Йому на це натякнула молода співробітниця військової поліції, сержант Ліч. Муркрофт повідомляє, що сама Сьюзен Тернер була категорично проти того, щоб до її справи допустили Джека Річера. Згідно з наявними у нього документами, Річер - злісний неплатник аліментів. Його доньці Саманті Дейтон 15 років, мати була засуджена за проституцію і зберігання наркотиків, дівчинка виховувалася в прийомних сім'ях. А звинувачення проти Сьюзен Тернер дуже серйозні: у неї вдома знайшли жорсткий диск із секретною інформацією, яка, ймовірно, була призначена для продажу. Річер дорікає старому полковнику за небажання захищати честь мундира, він думає лише про свою швидку пенсію. Річер виходить з його кабінету, прихопивши фото Саманти.

За Річером стежать озброєні люди. Йому вдається втекти від переслідувачів, попередньо з'ясувавши, що вони пов'язані з компанією з продажу зброї «Парасорз». Джек знаходить дівчину, яка нібито є його дочкою. Саманта промишляє дрібними крадіжками, вона стверджує, що давно не живе з матір'ю. Полковник Муркрофт повідомляє Річер нову інформацію: двоє підлеглих Тернер вбиті в Баграмі, Афганістан, де відбуваються якісь махінації зі списаною американською зброєю за участю компанії «Парасорз». Тепер Муркрофт теж вважає, що Тернер потрібно витягнути з в'язниці, наступною жертвою стане саме вона. Незабаром старий полковник гине від рук кілера, замовник якого не зацікавлений у розголошенні цієї інформації, адвоката забивають до смерті. За підозрою у вбивстві Муркрофта заарештований Джек Річер (є свідки їх з полковником сварки, на руках Річера є відповідні травми, які він отримав, з'ясовуючи стосунки зі своїми переслідувачами). Річер ув’язнений там же, де й Тернер. Джеку вдається влаштувати втечу разом зі Сьюзен. За втікачами організовано погоню.

В інтернет-кафе Сьюзен намагається увійти на свою пошту, щоб ознайомитися із останнім звітом своїх загиблих підлеглих. Вона впевнена, що сержантів вбили не таліби, а хтось зі своїх. Місцезнаходження Тернер і Річера відстежує військова поліція, крім того по їх сліду йде найманий вбивця. Джек виявляє «хвіст», кілер - професіонал. Бійка з ним відбувається на кухні кафе. Прибуває наряд поліції. При затриманні кілер вбиває двох поліцейських, всім трьом вдається втекти.

Кілер отримує розпорядження від замовника через підполковника Моргана. Тернер висловлює припущення, що її безпосередній начальник замішаний в аферах «Парасорз», але прямих доказів цьому немає. Джек і Сьюзен заявляються до Моргана додому, вимагають пароль від системи, щоб завантажити останній звіт з Баграмі. З документа стає відомо, що останній, з ким говорили вбиті сержанти, це контрактник на прізвище Прюдомм. Джек починає турбуватися за долю Саманти, коли знаходить в папці Моргана знімки, зроблені найманцями. Річер і Тернер приходять в квартиру прийомних батьків дівчини, виявляють трупи господарів. Саманта обдурила кілера, імітуючи втечу через вікно, але Джек знаходить дівчину, вони забирають її з собою.

Саманті не пояснюють причин її викрадення, але, якщо вона хоче залишитися в живих, повинна підкоритися. Спочатку її привозять в приватну школу, з директором якої у Тернер дружні стосунки. Дівчину хочуть там залишити, але Джек зауважує, що Саманта користується мобільним телефоном, що робити їй було категорично заборонено (через сигнал стільникового зв'язку її місце розташування легко вирахувати). Всі троє вони змушені знову ховатися. Річер дізнається від сержанта Ліч, що Прюдомм втікач, його сім'я живе в Нью-Орлеані. Морган мертвий, знаряддям вбивства послужив телефон, на якому залишилися відбитки пальців Річера. Щоб купити квитки на літак, Джек краде документи у зовні схожого на нього чоловіка. Оплачують покупку однією з кредиток, які Саманта встигла витягти у багатеньких дівчат в школі. У салоні літака Річер виявляє стеження, він непомітно для інших пасажирів знешкоджує двох найманців. При посадці по вилученому у них телефону зв'язується з кілером, той запевняє, що все одно знайде Річера і його супутниць в Нью-Орлеані. Джек і його дами знову втікають від переслідувачів.

Саманта вимагає пояснень. Джек говорить, що люди, які за ними женуться, вважають Саманту його дочкою. Трійця поселяється в готелі. Саманта зінається, що це вона переконала матір подати на аліменти, про батька та розповідала тільки, що він був військовим. У розмові зі Сьюзен Джек наполягає на тому, що він один повинен йти шукати Прюдомма. Тернер такий стан речей не влаштовує. На наступний день Річер зустрічає дружину контрактника біля церкви, та стверджує, що не знає, де перебуває її чоловік, він почав зловживати наркотиками. Дружина Прюдомма віддає Джеку його фото. У темному підворітті Річера підстерігає група найманців на чолі з кілером, відбувається бійка. Після того, як Джек здобуває перемогу над чотирма найманцями, кілер визнає Річера вельми гідним противником, але Саманту все одно погрожує вбити.

У готелі Джек повідомляє Сьюзен, що пошуки Прюдомма не увінчалися успіхом, відомо тільки те, що він - наркоман. Розмову підслуховує Саманта, вранці вона без дозволу дорослих покидає готель, а коли повертається, повідомляє: наркомани з числа колишніх військових тусуються на старому складі. У товариської дівчини є перевірений спосіб отримати будь-яку інформацію: вона навчилася визначати в будь-якій компанії ватажка, а сильні ніколи не образять дівчину, схожу на їх молодшу сестру або подружку. Джек і Сьюзен знаходять Прюдомма на цьому складі. Той розповідає, як в Баграмі ділки платять супроводжуючим колону зі зброєю військовим за те, щоб вони закривали очі на їхні махінації. Списану зброю насправді продають талібам, а в США відправляють порожні контейнери. В останній раз в подібній ситуації щось пішло не так, колону обстріляли. Коли прибула рятувальна операція, якийсь хлопець влаштував допит двох сержантам військової поліції, а потім застрелив їх. Прюдомм злякався, що наступною жертвою буде він і втік, повернувся в Штати. Наркотики він почав приймати ще в Афганістані.

Джек і Сьюзен приходять до висновку: щось в цій історії не сходиться. Навіщо «Парасорз» втрачати багатомільярдний держконтракт і продавати зброю талібам? Тернер передає інформацію капітану Еспіно, своєму колезі з 101 відділу: на причал на Ніколс-стріт сьогодні прибувають контейнери, вантаж оформлений на фіктивну компанію з Кайманових островів. На причалі Еспіна чекатиме Прюдомм, він дасть свідчення проти «Парасорз». Військова поліція прибуває в зазначений час на причал, але найманцям віддано розпорядження - не залишати свідків незаконної оборудки. В ході перестрілки Прюдомм гине, капітан Еспін викликає підкріплення. Тернер і Річер переконують капітана, що потрібно їхати до посадочної смуги «Парасорз», щоб взяти злочинців на місці злочину під час розвантаження літака, що прибуває з Баграмі.

В аеропорту з'ясовується, що процесом керує генерал Харкнесс. Тернер наполягає на тому, щоб контейнери були розкриті. Однак всередині ящиків знаходиться саме та зброя, яка значиться в документах. Генерал Харкнесс віддає наказ заарештувати Тернер, але Річер виявляє, що в зброї транспортують величезну партію найчистішого опіуму. Операція успішно завершена, з «Парасорз» покінчено, винні понесуть заслужене покарання.

Тим часом кілер вистежив Саманту (дівчина сплатила кредиткою доставку їжі в номер), він має намір її вбити. Перелякана Саманта дзвонить Річеру, Джек і Сьюзен поспішають на допомогу. Саманта намагається сховатися від кілера, загубившись у натовпі (в Нью-Орлеані проходить костюмований парад на честь Хеллоуїна). Річеру в останній момент вдається врятувати Саманту, у вирішальній сутичці він вбиває кілера.

Майор Тернер виправдана і поновлена на посаді. Сьюзен прощається з Джеком біля дверей штаб-квартири військової поліції в Вашингтоні. Дама висловлює жаль, що їх з Джеком романтичне побачення так і не відбулося. Річер приїхав сюди в пошуках однієї дівчини, а знайшов іншу. Джек втішає Сьюзен: у нього залишився номер її телефону. Річер зустрічається з Самантою в закусочній. Джек говорить, що, коли прийде її мати, остаточно з'ясується, чи є він батьком Саманти. Дівчина з жалем зауважує: Джек не її батько, оскільки ні він, ні мати, яка працює тут офіціанткою, не впізнали один одного. Річер тепло прощається з Самантою, він вже встиг знайти спільну мову з цією дівчиною, яка цілком могла б бути його дочкою. Джек Річер знову один відправляється в свою подорож автостопом.

Показати деталі фільму

Фільм Джек Річер: Не відступай (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.1/10 (95,248 голосів)
Рейтинг: 6/10 - 1 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам