Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Екстант (всі серії) (2014)

Extant
360p Постер до серіалуЕкстант (всі серії) (2014)

Дивитись онлайн українською Екстант (всі серії) (2014)

«Екстант» - футуристичний трилер, відмінною рисою якого стала велика різноманітність тем: від позаземного контакту до можливого переважання штучного інтелекту на Землі. Продюсером пілотного епізоду виступив сам Стівен Спілберг, якому близькі ідеї, підняті і розглянуті в сріалі. Західні критики відзначили вражаючу акторську гру, нетривіальну інтригу серіалу, глибоке опрацювання персонажів і особливу увагу авторів до деталей світу майбутнього.

Астронавт Моллі Вудс (Холлі Беррі) повертається на Землю після 13-місячної одиночної космічної експедиції і виявляє, що вагітна і зачаття відбулося на орбітальній станції. Жінка не пам'ятає, як це сталося, а тому робить відчайдушні спроби приховати те, що трапилося від свого чоловіка Джона (Горан Вішніч) та усиновленого андроїда Ітана (Пірс Генон), з якими після прибуття у неї складаються напружені відносини. Крім сімейних проблем, Моллі також чекають неприємності з керівництвом Міжнародного агентства космічних досліджень. Її начальство відмовляється вірити в те, що Вудс випадково видалила кілька годин відео з внутрішніх камер спостереження. Вони ведуть своє розслідування і виявляють підозрілий інтерес до можливого неземному контакту. Моллі доведеться докласти всіх зусиль, щоб врятувати себе і сім'ю від неминучої небезпеки.

Показати деталі серіалу

Серіал Екстант (всі серії) (2014) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.6/10 (20,968 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)

Оберіть сезон та серію для перегляду онлайн
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює серіал, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Додано: 01.10.2016 р.
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам