Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Екстрасенси (2015)

Solace
HD 1080p Постер до фільму Екстрасенси (2015)

Дивитись онлайн українською Екстрасенси (2015)

Чи чули Ви коли-небудь про те, що американський детектив ФБР розслідує злочини за допомогою мага, що вміє бачити майбутнє? Дійсно, думка на грані фантастики, але режисеру Афонсо Пойарта вдалось втілити у реальність найкращі риси містичного фентезі та загадкового детективу. Головні герої – працівники ФБР Джо і Кетрін не можуть знайти вбивцю серії злочинів і вирішують звернутись за допомогою до містика Джона Кленсі. «Екстрасенс» береться за роботу правоохоронців з надією на швидке вирішення проблем.

Втім, серійний маніяк, на якого полюють працівники ФБР теж має екстрасенсорні здібності і пошуки злочинця перетворюються у битву вищих сил. Підозрюваний завжди випереджає Кленсі і ніби знущається над ним та його вміннями.

Інтуїція та екстрасенсорні здібності колишнього аналітика спецслужб заганяють досвідченого екстрасенса і команду детективів в глухий кут, де місту загрожує ще більше смертей. Справа екстрасенса-психолога може стати роботою життя або позбавити роботи кращих агентів ФБР й життів невинних жертвю. Чи буде фінал інтригую чого фільму щасливим через бажання детективів здатись злочинцю дізнатись якщо дивитись онлайн чи скачати тор рент на фільм Екстрасенси / Solace за вказаними посиланнями.

Показати деталі фільму

Фільм Екстрасенси (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.4/10 (33,857 голосів)
Рейтинг: 6.7/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам