Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Екзамен (2009)

Exam
360p Постер до фільму Екзамен (2009)

Дивитись онлайн українською Екзамен (2009)

Британський психологічний трилер розповідає про те як можна отримати роботу своєї мрії, обійти конкурентів на посаду та витримати найтяжчі випробування на шляху до мрії – найкраще місце у медичній корпорації. Вісім найкращих претендентів на посаду дійшли до фінального етапу відбору. Їх замикають у кімнаті й під наглядом охоронця їм потрібно виконати лише одне завдання – дати відповідь на запитання за вісімдесят хвилин. Втім, псувати аркуш паперу, спілкуватись з наглядачем чи виходити з кімнати заборонено.

А найголовніше – питання, яке вирішить долю кожного, так і не озвучили. Як же ж дати відповідь на те, чого не почув. Інтрига за інтригою, спроба за спробою, радикальні рішення та тисячі думок путаються між героями фільму й показують суть кожного з восьми претендентів. Один за одним вони зриваються «з гачка» й покидають кімнату через недотримання вимог роботодавця. Хтось закриває двері за собою через нестійку психіку та страх, а когось позбавлять життя через підозри та нестриманість. Найкращим претендентом має залишитись один, а обрати гідного кандидата буде представник цієї ж вісімки. Дивитись онлайн чи скачати торрент на стрічку можна на нашому сайті у будь-який час. Фінал здивує кожного!

Показати деталі фільму

Фільм Екзамен (2009) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.9/10 (83,558 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам