Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Елвін та бурундуки (2007)

Alvin and the Chipmunks
360p Постер до фільму Елвін та бурундуки (2007)

Дивитись онлайн українською Елвін та бурундуки (2007)

В житті Елівна пішла чорна полоса. Його музикальна кар’єра йде на дно. Його піні ніхто не виконує. А його бос та кращий друг навіть дає пораду, що пора закінчувати з музикою. Не говорячи уже і про особисте життя. Його кохана повністю ігнорує його. Є навіть підозри, що вона уже з іншим. Ось Елвін вирішив зав’язати з музикою. Але на Різдво стається всяке. Особливо диво.

В його житті з’являються бурундуки: Елвін, Саймон, Теодор дивитись он лайн. Це не просто бурундуки. Вони уміють говорити та співати. Спочатку Елвін думав, що в нього розлади психіки. Але все таки це правда. За бурундучками необхідно турбуватися, як за дітьми. А з дітьми головний герой не мав справ. Бурундуки, це просто «ходяча катастрофа» для його будинку. Але він швидко вчиться доглядати за ними, їх готувати та навіть переодягати. Хоч і дуже втомлюється.

Також у Елвіна потрошки все стає на місця, ось і кар’єра пішла вверх. Але бурундуки теж захотіли слави і концертів. Як же Елвін може їм відмовити? Хоч сам проти всього цього глянцевого життя. Та дуже турбується про своїх підопічних. Він сам зайнявся всіма необхідними питаннями скачати торрент. Але час від часу слідкує, щоб у бурундуків не було зіркової хвороби.

Чи складеться особисте життя Елвіна? Чи залишаться з ним бурундуки?

Показати деталі фільму

Фільм Елвін та бурундуки (2007) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.2/10 (62,508 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам