Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Елвін та бурундуки 3 (2011)

Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked
360p Постер до фільму Елвін та бурундуки 3 (2011)

Дивитись онлайн українською Елвін та бурундуки 3 (2011)

Бурундучки продовжують нас веселити. Тепер Елвін, Саймон і Теодор їдуть на відпочинок. Вони не починають казитися ще по дорозі на курорт (разом з Дейвом). Та не одні, а в компанії своїх подружок Жаннет, Брітані та Елеонор. З якими познайомилися на круїзному лайнері. Хоч і наробили там багато галасу, навіть Дейву прийшлось просити вибачення в капітана корабля дивитись он лайн. Але з-за помилки одного з них всі бурундуки попадають на безлюдний острів. Бурундуки шукали собі їжу, змагаючись один з одним. Спочатку молодих це дуже порадувало: багато розваг, ніякого контролю. Але згодом виявилося, що острів не такий уже і безпечний як їм всім початку здавалося. Тепер треба серйозно задуматися про свою безпеку та безпеку їх гарних супутниць. Острів виявляться не таким уже і безлюдним. Їх знайшов Дейв та декілька пасажирів. На острові виявляється заховані скарби. Як вибратися з острова разом із скарбами? Хто їх знайде.

Коли скарби знайшли то виявилося, що острів не справжній і він потихеньку йде на дно. Всі дружно змайстрували пліт поплили звідти. Хоч скарбів їм і не дісталось скачати торрент. Не дісталось? На кінець всіх бурундуків та людей знайшли. Тепер всі бурундуки виступають одним гуртом. Що принесло їм ще більшу славу.

Показати деталі фільму

Фільм Елвін та бурундуки 3 (2011) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 4.4/10 (25,761 голосів)
Рейтинг: 5.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам