Головна Фільми (2485 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Емоджі Муві (2017)

The Emoji Movie
HD 1080p Постер до фільму Емоджі Муві (2017)

Дивитись онлайн українською Емоджі Муві (2017)

Дія мультфільму відбувається в телефоні, а персонажі - створені мовою Emoji графічні символи-смайлики. Це віртуальні істоти, що населяють місто Текстополіс. У кожного з них своя місія і вони з нетерпінням чекають наказу її виконати, зайнявши своє місце в СМС-ці.

Головний герой - емоджік Джинн може передавати відразу декілька емоцій. Саме його обрав Алекс і додав у повідомлення подружці. Але раптово глюк змінив вигляд Джина і той не виконав свою місію. Від цього Джинн дуже засмутився, а Алекс розсердився і вирішив видалити смайли зі свого телефону. Джинн відправляється на пошуки додатку, яке допоможе йому все виправити.

Анімаційний фільм Sony Pictures Animation зняв режисер Ентоні Леондіс. Раніше Леондіс працював художником анімаційних фільмів на студії «Disney». Персонажів в англомовному варіанті озвучили Ті Джей Міллер, Ілана Глейзер та успішний британський актор Джеймс Корден.

Мультфільм про кмітливих і веселих смайликів буде цікавий школярам, ​​особливо тим, хто мріє стати видатним програмістом або хакером. Загалом, це сучасна казка з віртуальними персонажами з повсякденного життя, наповнена пригодами і жартами.

Показати деталі фільму

Фільм Емоджі Муві (2017) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 3/10 (34,160 голосів)
Рейтинг: 8.5/10 - 36 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам