Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Ескорт (2016)

The Escort
480p Постер до фільму Ескорт (2016)

Дивитись онлайн українською Ескорт (2016)

Нетривіальна і вельми пікантна комедійна драма, призначена виключно для глядачів, які досягли повноліття. Наталі заробляє на життя проституцією і готова задовольнити будь-які, навіть найбільш збочені бажання своїх клієнтів. Мітч - заклопотаний журналіст, який навіть під час дружньої посиденьки відлучається в туалет, щоб задовольнити свої сексуальні потреби. Кожен день за допомогою спеціального додатку він знайомиться з дівчатами, одержимими сексом в тій же мірі, що і він сам. Одного вечора в барі Мітч знайомиться з Наталі, яка пропонує йому свої «послуги ескорту». Але цей чоловік не звик платити за жіночу ласку, тому рішуче відхиляє пропозицію. За іронією долі, на наступний день Мітча звільняють з роботи за зв'язок із стажистом. Тепер, щоб отримати нове місце, йому потрібно написати сенсаційний матеріал. Згадавши про випадкове знайомство в барі, Мітч вирішує висвітлити тему ескорт-послуг. Ну а що з цього вийде, можна дивитися онлайн в фільмі «Ескорт».
Показати деталі фільму

Фільм Ескорт (2016) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6/10 (8,705 голосів)
Рейтинг: 7.5/10 - 11 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам