Головна Фільми (2485 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Фантоцці йде на пенсію (1988)

Fantozzi va in pensione
360p Постер до фільму Фантоцці йде на пенсію (1988)

Дивитись онлайн українською Фантоцці йде на пенсію (1988)

Перед нами шоста частина пригод бухгалтера Уго Фантоцці. Потрібно відразу сказати, що цей фільм відрізняється від інших частин своєю драматичністю. Наш вельмишановний бухгалтер Фантоцці виходить на пенсію. В цьому і полягає весь трагізм твору. Для Паоло Вілладж бухгалтер Фантоцці став не просто звичайним працівником. Фантоцці став частиною Вілладж. Адже якщо дивитися всі частини поспіль, то ми побачимо справжнє життя. У кінематографі таких випадків дуже мало, а це дорого вартує.

Даний фільм вийшов через два роки після попереднього фільму. Звичайно, можна було продовжувати веселити глядачів, але Фантоцці адже вже давно не хлопчик. Фантоцці став дідусем і скоро він буде мати сиве волосся. Все це дуже сумно, а ще його викинули з роботи і він не знає, чим себе зайняти. Перед нами, можна сказати, найбільш сумний фільм про Фантоцці. Дивитися фінал фільму без комка в горлі просто неможливо. Особливо я б хотів, щоб ви уважно послухали діалог між Фантоцці і дружиною, коли він сидить в кріслі і чекає її. Він зрозумів, на що пішла дружина заради його щастя і це дуже сумно. Фантоцці дуже рідко говорив їй, що любить її, але тут по його очах все видно. І він їй відповідає, що хоче з нею бути разом завжди. Браво Нері Паренті і Паоло Вілладж.

Мені здається, цей фільм може навіть не сподобається багатьом фанатам невдахи Фантоцці. Так, йому в цій частині теж нещастить, але чомусь сміятися над цим уже не хочеться. Хочеться просто згадати всі попередні частини і поміркувати разом з Фантоцці. Фінал цього фільму знято дуже абсурдно і неправдоподібно. Це наводить на думки про те, що, можливо, Фантоцці себе вичерпав.

Показати деталі фільму

Фільм Фантоцці йде на пенсію (1988) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.1/10 (1,322 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам