Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Фатальний потяг (1987)

Fatal Attraction
360p Постер до фільму Фатальний потяг (1987)

Дивитись онлайн українською Фатальний потяг (1987)

Ден Галлагер - успішний Нью-Йоркській адвокат, у нього є красуня-дружина Бет і шестирічна дочка. Коли його сім'я вирушає на пару днів до батьків, він вирішує провести цей час в компанії Алекс Форрест, з якою недавно познайомився. Ден повідомляє їй, що це лише коротенький роман, але Алекс думає інакше. Дівчина починає вистежувати його і вдома, і на роботі. І навіть спілкується з його дружиною. Одержимість Алекс не знає кордонів і стає все сильнішою. Незабаром Ден розуміє, що вся його сім'я в небезпеці.

Зразкова американська сім'я: успішний адвокат, красуня дружина, чарівна дочка. Собака, зрозуміло, теж є. Ден, відправивши сімейство погостювати за місто до родичів, заводить скороминущу інтрижку з новою співробітницею їх адвокатської фірми Алекс. Вона виявляється психічно неврівноваженою німфоманкою з суїцидальними нахилами, які і демонструє Дену на другий день їх знайомства. Той дбайливо перев'язує її неакуратно розкриті вени і залишає коханку.

Так короткочасне задоволення перетворюється для Дена в довгограючий кошмар. Пропозиції зустрітися, нічні дзвінки, повідомлення про вагітність. Ден змінює телефонний номер - Алекс заявляється прямо до нього додому. Ден купує будинок за містом, звертається в поліцію - але без широкого розголосу справу вирішити неможливо.

Маньячка не залишає родину в спокої і за містом. Вона вбиває улюбленого кролика доньки Дена. Потім Алекс інсценує викрадення дівчинки, забравши її з дитячого саду і вирушаючи кататися з нею в парк на атракціонах. Бет носиться по місту в пошуках дитини, потрапляє в ДТП, опиняється на лікарняному ліжку. Ден вривається в квартиру Алекс, відбувається бійка, в ході якої жінка хапається за ніж. Ден залишає поле битви.

Бет повертається з лікарні додому. Тихий вечір. Жінка збирається прийняти ванну. Але туди проникає Алекс, озброєна ножем. Вона намагається зарізати суперницю, на допомогу дружині приходить Ден. Знову бійка. Дену вдається впоратися з маніячкою, він топить її в ванні. Однак Алекс, демонструючи просто неймовірну живучість, повстає з води, погрожуючи подружжю холодною зброєю, яку вона не випустила з рук навіть у момент втоплення. Смертельний постріл прямо в серце лиходійки робить Бет.

Показати деталі фільму

Фільм Фатальний потяг (1987) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.9/10 (62,027 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам