Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Форма води (2017)

The Shape of Water
HD 1080p Постер до фільму Форма води (2017)

Дивитись онлайн українською Форма води (2017)

Тріумфатор премії «Оскар» в 2018 році!

Новий фільм Гільєрмо дель Торо розповість про ніжну любов таємничої амфібії і глухонімої прибиральниці Елайзи. У головних ролях - Саллі Хокінс, Майкл Шеннон, Майкл Стулбарг.

Балтимор, шістдесяті. Щоранку Елайза поспішає на роботу в науковий центр, де вона миє підлогу. Вона живе над вічно порожнім кінотеатром з художником-геєм, знаходить красу в дрібницях і почувається страшенно самотньою рівно до того дня, поки не дізнається, що в секретній кімнаті центру мучать дивну істоту - амфібію, виловлену начальником Стріклендом. Елайза знаходить спільну мову з людиною-рибою і поспішає врятувати його від шкідливих експериментів.

Страшна казка, готична поема, «Красуня і чудовисько» на новий, куди більш гуманістичний лад - все це про «Форму води», фільм, за який дель Торо отримав свою першу нагороду на фестивалі класу «А» - Венеціанському.

Показати деталі фільму

Фільм Форма води (2017) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 7.5/10 (167,295 голосів)
Рейтинг: 8/10 - 22 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам