Головна Фільми (2483 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Форсаж 1 (2001)

The Fast and the Furious
360p Постер до фільму Форсаж 1 (2001)

Дивитись онлайн українською Форсаж 1 (2001)

Головний герой цього фільму, скачати торрент якого можна в будь-який час, захоплюється вуличними гонками та всім, що з цим пов’язано. Його голова наскільки завантажена різноманітними речами, починаючи від турбін і закінчуючи нітроприскорювачами, що він не може думати більше ні про що.

Більше за все на світі зараз він хотів би показати свій талант в цій справі, а також попасти в відому команду автогонщиків під керівництвом Домініка Торето. Саме ця людина є справжньою легендою в світі вуличних гонок та переможцем всіх можливих етапів того чи іншого змагання.

Однак, як виявляється пізніше, Домінік завжди розповідає всім про себе лише частину правди. Все можу дізнатися лише самі близькі йому люди и Брайан хоче стати одним з числа таких людей. Але важливо знати ще дещо про головного героя, який бажає стати членом банди Домініка Торето і це те, що він прагне цього не з власного бажання, а тому, що працює поліцейським и саме така ціль була поставлена перед ним.

Вся поліція підозрює саме Домініка в тому, що постійно здійснюються напади на вантажні автомобілі і дивитись онлайн те, чим закінчиться ця історія можна в нас на сайті. Кожного разу банді, яка грабує вантажні автомобілі вдалося все здійснити без жодних проблем. Проте тепер вся поліція штату має на меті зупинити бандитів та припинити все це назавжди. От тільки зробити це не так легко, як здається, і добитися довіри Домініка дуже нелегко.

Показати деталі фільму

Фільм Форсаж 1 (2001) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.7/10 (297,006 голосів)
Рейтинг: 6.6/10 - 8 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017) Пригоди Паддінгтона 2 (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам