Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Геноцид: Гіркі жнива (2017)

Bitter Harvest
HD 1080p Постер до фільму Геноцид: Гіркі жнива (2017)

Дивитись онлайн українською Геноцид: Гіркі жнива (2017)

Фільм «Гіркі жнива» розповість про події, що відбувалися в одному українському селі, яке намагалося звикнути до нової влади. Сімейство Юрія є родовими козаками. Він завжди пишався цим і ніколи не відмовлявся від своєї рідні. Однак після приходу нової влади ставлення до козацтва серйозно змінюється. Тепер їхнє життя в небезпеці.

Не так давно у героя були плани просити руки своєї обраниці Наталії. Після останніх складних подій батьки дівчини не готові видавати її заміж за людину, у якої можуть бути серйозні проблеми з владою. Такий поворот подій не надто подобається закоханій парі. Вони намагаються вмовити батьків, але всі спроби завершуються провалами. Тоді героям нічого не залишається, як узаконити свої стосунки проти волі родичів, але в цей момент відбувається непередбачене, що ставить плани молодих людей під великі сумніви.

Показати деталі фільму

Фільм Геноцид: Гіркі жнива (2017) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.1/10 (2,228 голосів)
Рейтинг: 9/10 - 24 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам