Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Гран Торіно (2008)

Gran Torino
360p Постер до фільму Гран Торіно (2008)

Дивитись онлайн українською Гран Торіно (2008)

Як ще жити літньому ветерану Корейської війни Уолту Ковальські, у якого померла дружина і друзі, крім того, щоб лагодити будинок, ходити раз в місяць в перукарню і попивати пиво, сидячи на терасі свого будинку? І хоча у його покійної дружини було останнє бажання, щоб сварливий старий регулярно сповідався у її священика, він не може його виконати, адже єдиною істотою, якій він міг би розповісти свої думки, була стара собака Дейзі. Так і живе колишній автомеханік, який вийшов на пенсію, поки одного разу хтось не намагається вкрасти його «Гран Торіно».

Фільм починається з похоронів дружини головного героя. Уолт Ковальські, а саме так його звати, залишається абсолютно один зі своєю собакою - старим лабрадором Дейзі. Нікому немає до нього діла, адже сини хочуть відправити батька в будинок для людей похилого віку. Єдиною віддушиною тепер для нього є автомобіль «Форд Гран Торіно» 1972 року випуску, до якого він доклав і свою працю, адже працював механіком на даному заводі протягом півстоліття.

Колись район, де живе герой, був заповнений білими американцями, але тепер тут живуть іммігранти, серед яких і сім'я хмонгів. На вулицях кварталу тепер орудують бандити і мирним жителям страшно вийти з дому вночі. Уолта відвідує колишній священик його покійної дружини. Єдиним її бажанням було те, щоб неговіркий чоловік регулярно сповідався, але він категорично відмовляється.

Одного разу на сусідського хлопця Тао нападає банда його кузена на прізвисько Павук. Вони примушують бідолаху приєднатися до них, пробним випробуванням чого повинне стати викрадення Гран Торіно. Але почувши шум, Уолт злякав потенційного злочинця. Коли між бандитами і сім'єю хмонгів розгорається війна, що перейшла на газон старого, він входить на ганок з гвинтівкою. На наступний день вся діаспора кварталу в подяку приносить чоловікові дари, від яких він відмовляється.

Незабаром Тао зізнається, що був викрадачем, за це він протягом тижня працюватиме у Ковальські. Коли герой рятує сестру хлопця Сю, вони стають друзями. Чоловік дарує йому інструменти і влаштовує на будівництво. Але коли Сю гвалтує банда, розгніваний Уолт, сповідавшись і прикупивши костюм, йде до них. Його беззбройного вбивають на очах сусідів. Хуліганів заарештовують, а Гран Торіно переходить до Тао.

Показати деталі фільму

Фільм Гран Торіно (2008) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.2/10 (629,451 голосів)
Рейтинг: 7.8/10 - 5 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам