Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Громадянин Кейн (1941)

Citizen Kane
360p Постер до фільму Громадянин Кейн (1941)

Дивитись онлайн українською Громадянин Кейн (1941)

Смерть людини, яка створила сенсацію як поняття, привернула увагу громадськості. Рожевий бутон - останнє, що він вимовив. Джеррі Томпсон намагається з'ясувати, що означають ці слова. Ця детективна драма, що вийшла на екрани в 1941 році, стабільно входить в рейтинги найбільш значущих фільмів світового кінематографу. Стрічка стала повнометражним режисерським дебютом Орсона Уеллса, якому з самого початку зйомок довелося долати труднощі, пов'язані з тим, що прототип головного персонажа - медіамагнат Вільям Рендольф Херст - страшенно перешкоджав проекту.

Його газети бойкотували вихід фільму, що не завадило стрічці потрапити в вісім номінацій на премію «Оскар» і отримати статуетку за кращий сценарій. Історія починається з тривалого некролога, а потім люди, які добре знали покійного Чарльза Фостера Кейна, діляться своїми спогадами про нього в інтерв'ю, що перетікає у флешбеки. Не відмовте собі в задоволенні подивитися онлайн «Громадянин Кейн» з українською озвучкою.

Показати деталі фільму

Фільм Громадянин Кейн (1941) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.4/10 (336,436 голосів)
Рейтинг: 5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам