Головна Фільми (2485 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега (1981)

Raiders of the Lost Ark
360p Постер до фільму Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега (1981)

Дивитись онлайн українською Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега (1981)

Тридцять шостий рік минулого століття, над Європою, та й не тільки, починає нависати реальна загроза «коричневої чуми», світ лихоманить від передчуття близької війни. Вчений-археолог, а за сумісництвом ще й спец з окультних наук, Індіана Джонс проводить дослідження в Південній Америці, де його і знаходять агенти розвідки Сполучених Штатів. Чоловік отримує завдання - розшукати і доставити додому магічний артефакт іудеїв - Ковчег Завіту. Однак гітлерівські резиденти також йдуть по сліду реліквії, здатної зробити будь-яку армію непереможною.

Вчений-археолог Індіана Джонс веде пошуки і дослідження в непрохідних джунглях Південної Америки, коли знаходить золотого ідола і натикається на занедбаний храм, в якому спрацьовують захисні механізми. Рятуючись втечею, вчений втікає від величезної кам'яної кулі, що загрожує ось-ось зробити з людини корж, а на виході зустрічає свого затятого противника, Рене Беллока, який і відбирає знахідку.

Індіана після повернення продовжує викладати, але одержує звістку, що його вчитель і наставник потрапив в біду в Непалі. Виявляється, той помер, а наконечник легендарної палиці Ра, якою він володів, дістається дочці, симпатичній дівчині на ім'я Меріон, в яку і закохується Джонс, але авто вибухає, і чоловік думає, що красуня загинула. Саме за допомогою артефакту, що був у неї, можна знайти Ковчег Заповіту іудеїв, який здатний легко перетворити будь-яку купку людей в непереможну армію.

Індіана Джонс відмовляється від запропонованої йому співпраці з нацистами і продовжує пошуки та знаходить дивний скриньку, яка і є Ковчегом Завіту, що лежить на самому денці Криниці Душ і незважаючи на змій, дістає ящик і сідає з ним, а також з знайденою дівчиною на пароплав, який відправляється в Англію. Однак німці перехоплюють судно на підводному човні і захоплюють вченого, і саму реліквію. Дурні, вони вирішують провести випробування і відкривають Ковчег, звідки і вириваються духи, знищуючи всіх, хто на них дивиться. Але Меріон і Індіана не дивилися, тому залишилися живі. Спецслужби дякують професору за службу, але в фіналі показують, як артефакт упаковують в коробку і відправляють на склад, повний точно таких же ящиків.

Показати деталі фільму

Фільм Індіана Джонс: У пошуках втраченого ковчега (1981) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.5/10 (746,616 голосів)
Рейтинг: 7/10 - 4 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Брейвен (2018) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017) І сміх, і гріх (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам