Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Індіанець у шафі (1995)

The Indian In The Cupboard
360p Постер до фільму Індіанець у шафі (1995)

Дивитись онлайн українською Індіанець у шафі (1995)

Хлопчику-школяреві років дванадцяти хтось із друзів подарував на день народження знайдену на вулиці невелику шафку. Мама, яка збирала все життя ключі, подарувала до цієї шафки ключик. Яке ж було його здивування, коли пластмасовий індіанець, поміщений туди і замкнений на ключ, перетворився на справжнього, живого ірокеза, тільки дуже маленького. Шафка, а швидше за все, ключик, виявився чарівним. Якщо туди покласти іграшку, вона оживала. І не просто оживала - індіанець виявився цілком конкретним симпатичним молодим чоловіком на ім'я Маленький ведмідь, жив він в 1761 році, воював на боці англійців проти французів і тому говорив по-англійськи. Магія вирвала його з життя, коли він разом з племінником йшов через ліс. Потім таким же чином з'являється техаський ковбой Девід Кіт, на коні, з пістолетами і пристойно "випивший". Подивившись фільм, я зрозумів, що насправді індіанець і ковбой були головними героями цієї прекрасної картини, що виходить за рамки дитячої комедії. Навіть хлопчик розуміє, що це величезна відповідальність - оживляти іграшки. Не треба виривати з життя живих людей, які вже тут, в його кімнаті, сваряться, миряться, б'ються, страждають, плачуть, вмирають, хочуть одружитися і заводити дітей. Не часто бачимо ми таке хороше і добре кіно. "Вони ж люди і не можна їх використовувати!" - кричить він своєму однокласнику.

Показати деталі фільму

Фільм Індіанець у шафі (1995) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 5.9/10 (22,432 голосів)
Рейтинг: 0/10 - 0 голосів (рейтинг world-ua)

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам