Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Історія іграшок 3: Велика втеча (2010)

Toy Story 3
360p Постер до фільму Історія іграшок 3: Велика втеча (2010)

Дивитись онлайн українською Історія іграшок 3: Велика втеча (2010)

Сюжет популярного мультфільму представляє нашим глядачам захоплюючу погоню. Джессі, Булзай, ну і, звичайно ж, ковбой Вуді намагаються наздогнати швидкісний потяг, який везе нерозлучних однооких Бетті і Барта, а також прибульців-викрадачів "сиріток". Але виявляється, доляпотяга вже визначена: він неминуче повинен би був зірватися в безодню, якби наш герой Базз Лайтер не втрутився. Опинившись в пастці, "негативні" герої намагаються пустити в хід їх зброю - пса, що володіє силовим полем. Іграшки не розгубилися. Вони відразу ж відправили на захист Рекса, який володіє дивовижною здатністю - знешкоджувати собак такого типу.

Захоплюючий пригодницький сюжет виявляється насправді лише грою нашого вже змужнілого хлопчика Енді: йому ж 17, треба їхати на навчання в коледж. Хіба мало турбот у дорослого парубка? Є про що подумати і нашим іграшковим персонажам. Адже тепер їх подальша доля залишається загадкою. Вже купили Бо Піпа і Хрипуна, Вуді відправляється разом з Енді, всі інші повинні були відправитися на запорошене і темне горище. Але випадково іграшки залишаються в коридорі. Природно, що їх прийняли за сміття і винесли на задній двір. Наш ковбой терміново поспішає рятувати своїх друзів, які не відчуваючи ніякого бажання бути викинутими на смітник та ховаються в гаражі. Щоб хоч якось визначитися зі своєю подальшою долею, іграшки, під тиском Джессі, приймають рішення сховатися в коробці для пожертв до дитячого садка.

Вуді марно намагається втовкмачити переляканим іграшкам, що ніхто викидати їх не хотів. У процесі розмови багажник, де знаходилася коробка, закривається і іграшки відправляються в чергову пригоду.

Показати деталі фільму

Фільм Історія іграшок 3: Велика втеча (2010) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 8.3/10 (626,787 голосів)
Рейтинг: 7.3/10 - 3 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам