Головна Фільми (2490 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Канікули (2015)

Vacation
HD 1080p Постер до фільму Канікули (2015)

Дивитись онлайн українською Канікули (2015)

Канікули (2015)

Багато років тому тоді ще зовсім маленький Рості Грізволд, поки йдуть канікули, разом з сім'єю відправлявся в захоплюючі подорож на автомобілі через всю країну, щоб побувати в улюбленому парку атракціонів Уоллі Уолд. Тепер уже будучи чоловіком і батьком, Рости вирішує знову повторити поїздку дитинства, взявши підозрілий іноземний автомобіль, дружину і двох синів, і відправившись назустріч пригодам, яких у Грізволдов буде не менше, ніж в минулі роки.

Ці канікули маленькі шибеники запам'ятають на все життя, адже на кожному кроці їх підстерігають непередбачені ситуації. Мріяв добре відпочити і зблизитися з дітьми Рости щосили намагається зберегти колишньої дух дорожнього пригоди, закриваючи очі на всі негаразди. Чим ближче втомлені Грізволди підбираються до заповітного парку, тим менше їх бажання розважатися. Поїздка очікує бути не з приємних, але до кінця шляху сім'я обов'язково зблизиться, подолавши не один десяток проблем.

Показати деталі фільму

Фільм Канікули (2015) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Рейтинг: 6.1/10 (80,377 голосів)
Рейтинг: 7/10 - 6 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Коко (2017) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам