Головна Фільми (2489 шт) Серіали (320 шт) Статті про кіно Рейтинг найкращих фільмів Рейтинг найкращих серіалів
Показати меню | Згорнути меню

Канікули у Веґасі / Канікули у Вегасі (1997)

Vegas Vacation
HD 720p Постер до фільму Канікули у Веґасі / Канікули у Вегасі (1997)

Дивитись онлайн українською Канікули у Веґасі / Канікули у Вегасі (1997)

Сімейка Грізвольд вміє відпочивати! Ця сім'я проводить відпочинок так, як ніхто інший, а емоцій і вражень вистачає на все життя. На цей раз Кларк Грізвольд вирішив, що сім'я проведе чергові літні канікули в Вегасі, адже там можна не тільки розслабитися в шикарному готелі з безліччю послуг, а й збагатитися в одному з казино міста. До того ж він серйозно просунувся в роботі, за що начальство нагородило його відпусткою в Лас-Вегасі.

Правда ні дружина Елен, ні діти не розуміють, якого роду сімейний відпочинок може бути в настільки розгульному місці, але Кларк вмовляє рідних провести час разом, адже невідомо чи буде у них ще така можливість, так як Рості і Одрі вже виросли і незабаром поїдуть вчитися в коледж. Піддавшись на умовляння батька, сім'я вирушає в дорогу без очікування чогось цікавого. Однак місто з самими різноманітними розвагами вміє здивувати навіть найвибагливішу людину. Кожен з Грізвольд знаходить собі заняття до душі, не здогадуючись, що доля приготувала їм безліч сюрпризів, одним з яких стає зустріч з родиною відчайдушного кузена Едді

Показати деталі фільму

Фільм Канікули у Веґасі / Канікули у Вегасі (1997) дивитись онлайн

Додати в закладки: 0
IMDb Рейтинг Тимчасово недоступно!
Рейтинг: 8.5/10 - 2 голосів (рейтинг world-ua)
Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Додано:
Астрал: Останній ключ (2018) Атлантичний рубіж 2 (2018) Брейвен (2018) Байстрюки (Хто наш тато, чувак?) (2017) Т2 Трейнспоттінг (2017) Фердинанд (2017) Я, Тоня (2017)

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам